Gabinet Masażu Leczniczego Marcin Łydziński

Masaż
ul. Legionów 68/2, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
(15 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Siedzibą Gabinet Masażu Leczniczego Marcin Łydziński jest Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Masaż.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Gabinet Masażu Leczniczego Marcin Łydziński poprzez telefon: 607 859... .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Gabinet Masażu Leczniczego Marcin Łydziński. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Legionów 68/2, 86-300 Grudziądz.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.4987N, 18.76599E. [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Gabinet Masażu Leczniczego Marcin Łydziński znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(15 opinii) napisz opinię
A
anna
najlepszy gabinet masażu leczniczego w okolicy .wszystko tak jak powinno być ,w każdym salonie ,począwszy od kontaktu telefonicznego -elastyczność terminu wizyty,miłe powitanie,przeprowadzenie wywiadu,przyjemna atmosfera,i przede wszystkim-profesjonalny masaż. Pan Marcin jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałam w swoim dwudziestoletnim zmaganiu się z dolegliwościami bólowymi . Polecam
R
Radku
polecam
E
Ela
Polecam masaże pana Marcina, profesjonalista w każdym calu, wiem co piszę, bo często korzystam z Jego usług już od dłuższego czasu i zawsze stawia mnie nogi. P O L E C A M !!!!!!!
R
rehabilitacja
Rewelacja! Człowiek z wielką wiiedzą , z wyczuciem, delikatny co bardzo przynosi ulgę. Szczerze polecam Pana Marcina jako masażystę. Salon masażu bardzo ładny, czyściutki, i pachnący. Cała obsługa na 100 % profesjonalnie.
M
Monika
Ręce które leczą, tak można mówić o Panu Marcinie. Gorąco Polecam.
J
JOLA
Specjalista w każdym dotknięciu. Polecam, zna się na swojej profesji.
M
Marta
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zdecydowanie Polecam. Pełny profesjonalizm.
G
Grażyna
Witam. Polecam wszystkim super masażystę ma ręce, które sprawią, że poczujesz się lepiej jest profesjonalny i sprawia ulgę w bólu dzięki niemu mój kręgosłup jest sprawniejszy i mniej obolały . POLECAM.
B
2
1
Bachus 2017 10 12
Jeden z najlepszych masażystów w Grudziądzu (pełna profeska), Korzystam z jego usług od dłuższego czasu i jestem zadowolona w 100%. POLECAM.
B
Basia!!
Bachus - 2017- 10 -10 Bachus. Polecam pana Marcina. Profesjonalizm w każdym calu, korzystam z Jego usług od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.
B
Bachus!
Polecam masaże pana Marcina, profesjonalista w każdym calu, wiem co piszę, bo często korzystam z Jego usług już od dłuższego czasu i zawsze stawia mnie nog. Nie chcę nikogo innego.
N
nn
Dzień dobry pan Marcin to cudowny człowiek, ma dobrą energię , dzięki temu bardzo mi pomaga.
O
Ola
Pełen profesjonalizm i skuteczność. Do Pana Marcina trafiłam z Polecenia i potwierdzam skuteczność wykonywanych masaży już po pierwszej wizycie. Szczerze Polecam.
F
Frydzek
Witam, bardzo Polecam. Do pana Marcina trafiłem z Polecenia od kolegi i bardzo wszystkim musze pochwalić umiejętności, bo po pierwszej wizycie juz czułem ulgę.
W
P
M
wdzięczna pacjentka Maria Ż.
Świetny masażysta, przede wszystkim bardzo skuteczny. Potrafi postawić człowieka na nogi.........Doskonale znajduje miejsca, które wymagają rozmasowania, a co za tym idzie likwiduje ból i przywraca sprawność mięśni i kręgosłupa. Polecam szczerze usługi Pana Marcina.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.