Auto do ślubu Dariusz Kowalcze

Samochód na wesele - luksusowe i piękne auta marki Lincoln i Jaguar

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Mieszka I 7c/15, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto do ślubu Dariusz Kowalcze
ul. Mieszka I 7c/15, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Telefon
Auto do ślubu Dariusz Kowalcze

Informacje

Opis działalności firmy Auto do ślubu Dariusz Kowalcze w Grudziądz
Nazywam się Dariusz Kowalcze i jestem właścicielem firmy, która ma siedzibę w Grudziądzu, w województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzę wypożyczalnię samochodów weselnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Pary Młode, które organizują zabawę weselną, czynią do niej przygotowania często kilkanaście miesięcy wstecz, ponieważ chcą, aby ten dzień był niezapomniany! Do ich zadań należy często wybór wyjątkowej sali, wynajem pokoi noclegowych dla uczestników imprezy, dobór menu, zamawianie busów od firm transportowych dla gości, kupno kwiatów i ustalenie oprawy florystycznej, a także znalezienie dobrego wodzireja, który zagwarantuje zabawę do białego rana!

A co z komfortem Pary Młodej, która również musi na czas pojawić się w Urzędzie Stanu Cywilnego lub Kościele, aby złożyć sobie uroczystą przysięgę? Właśnie głównie z myślą o przyszłych nowożeńcach prowadzę wypożyczalnię samochodów weselnych i oferuję:
- wynajem aut marki Jaguar,
- wynajem limuzyny Lincoln Town Car.
- wynajem samochodu do ślubu z kierowcą.

Zarówno Jaguar, jak i Lincoln to luksusowe marki pojazdów, produkowane przez bogate brytyjskie i amerykańskie koncerny. Obie firmy projektują wyjątkowe samochody osobowe, limuzyny oraz SUV-y, które od wielu lat zachwycają fanów motoryzacji swoim eleganckim wnętrzem, wygodą jazdy i silnikiem o dużej mocy. Modele, które ja polecam na wynajem to auta idealne dla Panny Młodej, która przykłada dużą wagę do nienagannego wyglądu i musi zadbać o stan swojej sukni ślubnej. Zarówno limuzyna Lincoln, jak i pojazdy marki Jaguar charakteryzuje przestronne wnętrze, w którym można zabezpieczyć ubrania przed wygnieceniem się.

Wynajem krótkoterminowy oferuję nie tylko Parom Młodym, ale również osobom organizującym Wieczór Panieński lub Kawalerski oraz inne imprezy okolicznościowe warte upamiętnienia!

Usługi świadczę na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - Dariusz Kowalcze.
Zasięg działania
Firma Auto do ślubu Dariusz Kowalcze z lokalizacji: Grudziądz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, chojnicki, działdowski, Gdańsk, gdański, Gdynia, Grudziądz, grudziądzki, iławski, kartuski, kościerski, kwidzyński, malborski, nidzicki, nowodworski, nowomiejski, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, Sopot, starogardzki, sztumski, świecki, tczewski, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń