"Bracia" FHU - Dariusz Wesołowski

Malowanie i tapetowanie
ul. Stefana Batorego 4 lok. 19, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
794 567 897
Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 4 lok. 19, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie

Informacje

Firma "Bracia" FHU - Dariusz Wesołowski prowadzi działalność w branży Malowanie i tapetowanie. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Bracia" FHU - Dariusz Wesołowski poprzez telefon: 794 567 897 .
Adres wykonywania działalności przez "Bracia" FHU - Dariusz Wesołowski to ul. Stefana Batorego 4 lok. 19, 86-300 Grudziądz. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że "Bracia" FHU - Dariusz Wesołowski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Mirka
Polecam usługi Panów. Moja łazienka już nie straszy.
L
Leszek
Moja łazienka dobrze i ładnie wykończona. Wreszcie nie trzeba wchodzić z zamkniętymi oczami. Polecam!
M
Mariola
Ja firmę szczerze polecam, moja mała łazienka w bloku doprowadzona do porządku. Z Panem Darkiem można się dogadać w każdej kwestii. Doradzi, podpowie. Jestem zadowoloną klientką firmy.
O
Ola
Masakra. Nie polecam . Strata pieniędzy
A
Agnieszka
Firma godna polecenia! Panowie doprowadzili do porządku mieszkanie, które było w opłakanym stanie, po poprzedniej pseudo "firmie budowlanej". Uczciwie można się dogadać we wszystkich kwestiach. Panowie doradzają w nowoczesnych aranżacjach. Niedrogo i sprawnie. Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.