Grabowski Export - Import handel hurtowy Bogdan Grabowski palety biomasa brykiet

Skup i sprzedaż palet

Palety
ul. Włodka 1a/2, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grabowski Export - Import handel hurtowy Bogdan Grabowski palety biomasa brykiet

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Bogdan Grabowski. Prowadzę własną działalność od 1990. Firma specjalizuje się w skupie i sprzedaży różnego rodzaju palet. Siedziba działalności znajduje się w Grudziądzu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest skup i sprzedaż różnego rodzaju palet. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w recyklingu odpadów opakowań drewnianych, takich jak palety, skrzynie oraz skrzynki. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim naprawa, odzysk i produkcja nowych wyrobów. W ofercie znajdują się również między innymi:

- brykiet drzewny,
- zrębek,
- pellet,
- pellet granulat,
- biomasa stała,
- biomasa roślinna,
- biomasa paliwo.

Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyły głębokie zaufanie wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń