PPH "GROWIKAR" Janusz Wątroba

Najpiękniejsze buty dla Panny młodej

Produkcja obuwia
ul. Wybickiego 46, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
503 123 552
Adres korespondencyjny
ul. Wybickiego 46, 86-300 Grudziądz kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Growikar jest firmą należącą do Janusza Wątroby i znajduje się w Grudziądzu, w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmujemy się produkcją obuwia ślubnego. Produkujemy buty, które będą niezwykłą ozdobą kreacji każdej panny młodej.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która działa na polskim rynku od dwudziestu dwóch lat. Do tej pory stworzyliśmy, aż 126 modeli butów i 202 sklepy sprzedają nasze obuwie. Wszystkie buty szyjemy ręcznie. Wiemy, że ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej Panny młodej. Buty muszą być więc bardzo wygodne i wykonane ze szczegółową precyzją.

Co roku uzupełniamy nasz asortyment o nową kolekcję, którą tworzymy sami. Wzorujemy się na obowiązujących trendach mody ślubnej. Komponenty, z których tworzymy buty, pochodzą od polskich i włoskich producentów. Wykorzystujemy skórę naturalną, satynowe tkaniny i korek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- buty ślubne z koronką,
- balerinki ślubne,
- buty ślubne na płaskiej podeszwie,
- buty ślubne na wysokim obcasie,
- buty ślubne z ozdobami.

Produkujemy również buty na indywidualne zamówienie, z materiałów Klientki. Umożliwiamy samodzielnie dobranie dodatków dekoracyjnych.

Naszą precyzję i dbałość o każdy szczegół, potwierdzają liczne pozytywne opinie Klientek.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Growikar z siedzibą w Grudziądzu. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń