Zakład Usług Ślusarsko-Spawalniczych i Transportowych Mirosław Szok

Place zabaw - projektowanie i aranżacja. Zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie i montaż placów zabaw
ul. Świętopełka 37/39, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(56) 623 89 69
602689509
miroslawszok@wp.pl
606767548
662131088
biuro@naszplaczabaw.pl
Adres korespondencyjny
ul. Świętopełka 37/39, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od ponad 15 lat. Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako zakład zajmujący się obsługą konserwacyjno-remontową budynków mieszkalnych oraz budową małej architektury na osiedlach mieszkaniowych.Produkcję i montaż urządzeń zabawowych rozpoczęliśmy w 2004 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zaangażowana i wyspecjalizowana kadra sprawiają, że jesteśmy znani i rozpoznawalni w branży. Zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów powoduje, iż nasze place zabaw są nowoczesne, trwałe i bezpieczne. Nasze wyroby o konstrukcji metalowej są estetyczne, kolorowe, funkcjonują bez usterek. Użytkownicy naszych produktów będą czerpać z nich radość i rozwijać swoje umiejętności.
Służymy radą i pomocą przy tworzeniu koncepcji zagospodarowania terenu rekreacyjnego, uwzględniając indywidualne preferencje i założenia budżetowe inwestorów.Produkowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Zapewniamy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem; stale rozszerzamy swoją ofertę handlową.
Opis działalności
Nasza firma jest firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży. Została stworzona przez ludzi z pasją którzy swoją przygodę z placami zabaw zaczęli ponad dwadzieścia lat temu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku i nasze realizacje cieszą się sławą w całej Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną która od samego początku swojego istnienia stawiała przede wszystkim na jakość świadczonych usług i solidne, profesjonalne podejście do klienta. Wychodzimy z założenia że klient i jego oczekiwania względem nas są najważniejsze i zawsze robimy wszystko aby im sprostać.
Produkty i usługi
W ofercie posiadamy:

* Place zabaw:
- Zestawy zabawowe
- Urządzenia do ćwiczeń
- Karuzele
- Zjeżdżalnie
- Huśtawki
- Bujaki
- Ważki
- Ławki
- Piaskownice

* Urządzenia sportowe
* Kosze na śmieci
* Boksy śmietnikowe
* Ławki parkowe

Zakład powstał w 1994 roku. Jego pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami w zakresie wykonywania prac ślusarskich, murarskich,glazurniczych a także remontów i produkcji konstrukcji stalowych różnych typów, w tym między innymi:

- Atestowanych urządzeń placów zabaw dla dzieci, takich jak: zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele wraz z urządzeniami towarzyszącymi i zabezpieczającymi
- Wszelkiego typu ogrodzeń stalowych z kształtowników, siatki stalowej lub elementów łączonych
- Osłon śmietnikowych, chodników z polbruku oraz placów z kostki polbruku na terenach Spółdzielni Mieszkaniowych
- Wykonywaniu ławek parkowych oraz poręczy drewnianych w budynkach mieszkalnych

Pragnę dodać, że doświadczenia jakie zdobyłem w wykonywaniu około 48 placów zabaw, konstrukcji takich jak ogrodzenia różnych typów jak również ławek parkowych oraz prac drogowo-chodnikowych dają gwarancję rzetelnej realizacji zamówień.

Dotychczas moja firma wykonała i zamontowała ok. 1000 szt. zadaszeń nad balkonami budynków mieszkalnych oraz 200 szt. osłon wiatrołapowych i śmietnikowych, setki metrów ogrodzeń. Ułożyliśmy również kilkaset metrów chodników z polbruku. Zajmujemy się również projektowaniem oraz wykonawstwem terenów zielonych oraz skwerów.

Zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
projektowanie placów zabaw, produkcja place zabaw, montaż place zabaw, piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnie producent, drewniane ogrodowe place zabaw, place zabaw producent, projektowanie montaż place zabaw, siłownie zewnętrzne, producent outdoor fitness, urządzenia na siłownie, bezpieczny plac zabaw, plac zabaw
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
wala
doskonała i słowna