Autoandreas Sp. z o.o. Sp.k.

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

ul. Bolesława Chrobrego 127, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(56) 664 40 55
Adres korespondencyjny
ul. Bolesława Chrobrego 127, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3. Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF. Dysponujemy pojazdami o ładowności 24 europalety - 8t wysokości do 2,85m oraz ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,85m oraz naczepami typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t. Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe. Łącznie w naszej dyspozycji jest 100 pojazdów.

Pojazdy naszej firmy są wyposażone w system zarządzania flotą Astrata. System ten daje możliwość bezpośredniego kontaktu online z kierowcą za pomocą komunikatorów, które znajdują się w naszych pojazdach. Możemy na bieżąco przekazywać pozycjonowanie naszych pojazdów. W/w system pozwala również na skanowanie dokumentów po rozładunku i przesłanie ich online w PDF. Dzięki w/w systemowi jesteśmy w stanie przekazać naszym kontrahentom dostęp online do pojazdu realizującego zadanie transportowe. W związku z tym , że używamy w/w systemu mamy również wpływ na ochronę środowiska. Dzięki instrukcjom przekazywanym na temat stylu jazdy naszym kierowcom zużywamy mniejszej ilości oleju napędowego, co powoduje mniejszą emisję CO2 do atmosfery.

Zróżnicowanym taborem i doświadczonymi spedytorami jesteśmy gotowi obsłużyć każde zadanie w zakresie transportu całopojazdowego i kombinowanego.

Zapewniamy realizację procesu transportu od załadunku do rozładunku w sposób profesjonalny, bezpieczny dzięki stałemu kontaktowi z kierowcami i nadzorowi satelitarnemu GPS, informując jednocześnie o postępach w transporcie.
Opis działalności
Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę. Firma "Autoandreas" powstała w 1995 roku. Prezesem Firmy jest Andrzej Jadanowski. Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy, a także certyfikat "Ekonomiczny i Bezpieczny Przewoźnik" oraz "Certyfikat Kompetencji Zawodowych". Świadczone usługi transportowe i spedycyjne obejmują teren kraju, Unii Europejskiej oraz krajów dawnej WNP. Dysponujemy karnetami TIR. Firma posiada OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczonym i zaprawionym w bojach zespołem spedytorów, dla których praca to przede wszystkim pasja, a dopiero potem źródło dochodu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie z energią i pełną determinacją do osiągnięcia celu.

Co nas wyróżnia spośród innych spedycji?

Każdy z naszych Klientów, dostaje bezpośredni numer komórkowy do spedytora prowadzącego Jego zlecenie. My odbieramy zawsze i o każdej porze! Mówimy biegle w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim. Koniec z czasochłonnym i bezowocnym dobijaniem się do spedycji celem zdobycia informacji! Przekonaj się, My działamy dla Was, nie odwrotnie!

Podejmiemy się zorganizowania transportu od koperty po 24 tonowe ładunki całopojazdowe, ponadgabaryty, towary niebezpieczne w transporcie (ADR), towary chłodnicze (temperatura kontrolowana), towary wartościowe (posiadamy w ofercie ubezpieczenie typu cargo), towary wymagające ekspresowego transportu. Wachlarz naszych możliwości transportowych nie ma granic.

Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Legitymujemy się certyfikatami "Ekonomiczny i Bezpieczny Przewożnik"; Kompetencji Zawodowych oraz Smeta 4 Pillars. Posiadamy certyfikat ISO 9001 co gwarantuje najwyższy standard usług. Nasi Przewoźnicy są wybierani drogą selekcji opisanej szczegółowo procedurami ISO.

Gwarantujemy jakość! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Taborfirmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF. Dysponujemy pojazdami o ładowności 24 europalety - 8t wysokości do 2,85m oraz ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,85m oraz naczepami typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t. Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe.

Pojazdy naszej firmy są nowoczesne - rocznik 2013-2016; spełniają normy emisji spalin EURO V i EURO VI, wyposażone w system zarządzania flotą Astrata oraz telefony komórkowe.
Certyfikaty
Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym
Certyfikat Bezpieczeństwa Należności Rejestr Dłużników Erif Big S.A
Certyfikat Daf Trucks Polska Sp.z o.o. "Ekonomiczny i Bezpieczny Przewoźnik"
Certyfikat Akademii Ekonomicznej Jazdy Daf Trucks Polska Sp.z o.o
Licencja na Wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego
Licencja Międzynarodowa Zarobkowego Przewozu Drogowego
Ubezpieczenie OC w Ruchu Międzynarodowym i Krajowym
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

adr,