Koma

Budowa i remonty domów, hal przemysłowych oraz obiektów zabytkowych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Słupska 6, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(56) 623 49 21
Nr ident. NIP 879-009-49-26 PL
566234921
Multibank, BRE BANK S.A.
koma@koma.torun.pl
Koma

Informacje

Opis działalności
Maciej Kowalski jest właścicielem Przedsiębiorstwa Projektowo-Wykonawczego Budownictwa i Instalacji KOMA. Siedziba naszego biura znajduje się w Toruniu. Na rynku działamy już od 1990 roku. Oferujemy usługi budowlane dla obiektów mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych. Zajmujemy się także montażem niezbędnych instalacji. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa i Instalacji Koma w branży budowlanej działa od wielu lat. Naszą kadrę tworzy ponad 50 fachowców o różnych specjalizacjach. Dzięki temu jesteśmy wstanie zająć się dosłownie każdym etapem prac budowlanych, od wykonania projektu, po jego realizację oraz montaż przyłączy i prace wykończeniowe. Reprezentujemy nowoczesne budownictwo, które powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Do naszych głównych usług należą:
- usługi projektowe,
- roboty ogólnobudowlane,
- usługi remontowo-konserwatorskie,
- wykonywanie instalacji elektrycznych,
- wykonywanie instalacji sanitarnych.

Usługi projektowe i budowlane obejmują wszelakie obiekty mieszkalne, od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych po rezydencje. Budujemy również obiekty przemysłowe takie jak:
- oczyszczalnie ścieków,
- elektrownie wiatrowe,
- elektrownie wodne,
- zakłady produkcyjne,
- magazyny.

Podczas realizacji projektów przemysłowych zawsze bierzemy pod uwagę charakter oraz przeznaczenie obiektu. W zależności od rodzaju produkcji, która będzie w nich realizowana, możemy dobrać odpowiednie technologie i zastosować obowiązujące standardy w budownictwie w zakresie hal produkcyjnych, czy magazynowych.

Posiadamy doskonale wyposażoną flotę maszyn budowlanych. Są to koparko-ładowarki, dźwigi, ciężarówki, samochody dostawcze i sprzęt wyburzeniowy. Dzięki temu sami zajmujemy się przygotowaniem podłoża pod zabudowę i ewentualnym równaniem czy oczyszczaniem terenu.

Posiadamy także uprawnienia do realizacji robót budowlanych w obiektach zabytkowych. Do tej pory udało nam się wyremontować oraz rozbudować obiekt zabytkowy, a także Amfiteatr przy muzeum Etnograficznym w Toruniu. Remontowaliśmy także piękną kamienicę w Bydgoszczy.

Zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Projektowo-Wykonawczym Budownictwa i Instalacji Koma z Torunia oraz na naszą stronę www.
Certyfikaty
Mamy uprawnienia do prowadzenia robót w obiektach zabytkowych. Certyfikat ISO 9001:2001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Polecam ich do budowy hali sportowej. Mają masę własnego sprzętu, którym doskonale oczyszczą podłoże i zajmą się stawianiem stabilnej konstrukcji. Na żadnym etapie nie było problemów. Jestem zadowolony.
K
Karol
Zleciłem im inwestycję budowlaną, którą zrealizowali w ciągu roku. Wszystko zostało zrobione w terminie, łącznie z montażem instalacji wodnych i elektrycznych.
M
Małgorzata
Polecam tę firmę, ponieważ znają się na modernizacji starych obiektów handlowych. Prace nie trwały długo, a nasze centrum handlowe zmieniło się nie do poznania. Nowoczesne oświetlenie oraz ukryte przyłącza sprawiły, że cały budynek wygląda o wiele nowocześniej.
K
Kamil
Firma zajęła się renowacją starej kamienicy, w której zdecydowaliśmy się umieścić nasz sklep. Zależało nam na tym budynku, ponieważ był bardzo przestronny, a przestrzeń pozwalała nam umieścić doskonałe wystawy i ekspozycje. Firma posiada niezbędne uprawnienia do prowadzenia prac w obiektach zabytkowych. Podłączyła instalacje elektryczne i całkowicie odmieniła wnętrze budynku, zachowując przy tym jego stary styl i klasę.

Słowa kluczowe