Koma

Budowa hal magazynowych i produkcyjnych wraz z montażem instalacji

Inwestycje budowlane
ul. Bolesława Chrobrego 14, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(56) 623 49 21
Koma

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa i Instalacji KOMA znajduje się w Toruniu i należy do Macieja Kowalskiego. Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się przygotowaniem projektu budowlanego oraz jego stuprocentową realizacją. Doświadczenie zdobywamy już od 1990 roku. Od tego czasu udało nam się wybudować i wyremontować już wiele obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkalnych, czy zabytkowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa i Instalacji Koma zapewnia Klientom szereg usług remontowo-budowlanych niemal dla każdego rodzaju obiektu. Nasz zespół składa się z ponad 50 specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem, dobieraniem odpowiednich technologii do rodzaju specyfiki obiektu, budową oraz montażem niezbędnych przyłączy. Posiadamy własne koparko-ładowarki, dźwigi, samochody dostawcze, sprzęt wyburzeniowy i maszyny. Dzięki temu sami przygotowujemy teren pod zabudowę, równamy ziemię i oczyszczamy powierzchnię.

Do naszych głównych usług należy:
- budowa obiektów jednorodzinnych,
- budowa obiektów wielorodzinnych,
- budowa rezydencji,
- budowa hal magazynowych i produkcyjnych,
- budowa oczyszczalni ścieków,
- budowa elektrowni wiatrowych i wodnych,
- budowa hal obsługowych (hangary, zajezdnie, stacje obsługi samochodów),
- budowa obiektów użyteczności publicznej (handlowe, wystawowe, sportowe, widowiskowe, dworcowe).

Wszystkie nasze realizacje są dostosowane do obowiązujących norm polskiego oraz unijnego prawa budowlanego.

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia prac konserwatorskich i remontowych w obiektach zabytkowych. Wyremontowaliśmy już Amfiteatr przy muzeum Etnograficznym i obiekt zabytkowy w Toruniu, a także kamienicę w Bydgoszczy. Oferujemy także rozbudowy, remonty i modernizacje obiektów użyteczności publicznej.

Profesjonalne podejście do każdego rodzaju prac potwierdzają nasze liczne referencje wystawione przez Pierwszy Urząd Skarbowy, Urząd Miejski, Muzeum Okręgowe, czy Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Przedsiębiorstwa Projektowo-Wykonawczego Budownictwa i Instalacji Koma z Torunia, a także na naszą stronę internetową.
Certyfikaty
Otrzymaliśmy uprawnienia do prowadzenia robót w obiektach zabytkowych. Certyfikat ISO 9001:2001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe