EM-Tech sp. z o.o.

Udostępnimy maszyny w celu realizacji Twojej inwestycji

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
EM-Tech sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Historia naszego przedsiębiorstwa eM-Tech sięga 1990 roku. W tym czasie skrupulatnie realizowaliśmy zlecone nam zadania budowlane, dźwigowe i transportowe, by zyskać zaufanie klientów, w tym osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu, a prace wykonuje na terenie wielu województw.
Produkty i usługi
Od początku istnienia firmy EM-Tech staraliśmy się nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań. Ponadto stawiając na ciągły rozwój, byliśmy w stanie zakupić wiele maszyn budowlanych i zatrudnić do ich obsługi odpowiednich operatorów. Pracownicy używający tego sprzętu są fachowcami i dokładnie znają swoje maszyny, dlatego wszystkie zlecenia wykonują precyzyjnie. Cena za usługi jest przy tym konkurencyjna.
W EM-Tech oferujemy m.in.:
- wodowanie barek,
-wodowanie mniejszych statków,
-wodowanie jachtów,
-montaż wież telekomunikacyjnych,
-montaż elektrowni wiatrowych,
-montaż kominów,
-montaż słupów energetycznych,
-montaż konstrukcji stalowych.

Konstrukcje również demontujemy i zajmujemy się przeładunkiem, rozładunkiem i załadunkiem kontenerów i materiałów budowlanych. Układamy też płyty drogowe i stropowe oraz budujemy obiekty inżynieryjne. Wykonujemy także czynności budowlane za pomocą ładowarek, młotów wyburzeniowych, czy koparkoładowarek. Nasze zaplecze stanowią też żurawie podnoszące do 250 ton, pojazdy do transportu specjalistycznego oraz koparki. Dzięki temu możemy niwelować teren, prowadzić prace drogowe oraz burzyć obiekty.

Udostępnianie maszyn to nie jedyny rodzaj działalności, jaką prowadzimy. Naszą ofertę wzbogaciły usługi związane z kruszeniem materiałów budowlanych. Zdaje to egzamin na przykład przy wyburzeniach obiektów inżynierskich, budynków, jak również rozbiórkach.

Poza tym dokonujemy również przewozu linii technologicznych czy też w ramach usług relokacyjnych przewozimy pojedyncze maszyny.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji o EM-Tech umieściliśmy na stronie internetowej. Czekamy też na telefony i wiadomości e-mailowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Polecam usługi EM-Tech w zakresie usług dźwigowych. Firma wykonała dla mnie sporo prac na placu budowy, poczynając od ustawienia kontenerów zaplecza, a kończąc na umieszczaniu wysoko nad ziemią elementów stalowych konstrukcji.
T
thefender
Kilka razy korzystałem z usług EM-Tech i jeśli jeszcze będzie taka potrzeba, chętnie z nimi będę współpracował. Firma wywiązuje się z każdego zadania, ponieważ zatrudnia doświadczonych pracowników i dba o stan technicznych dźwigów. Mają pojazdy o udźwigu od 30 do 250 ton, więc łatwo mogą dobrać odpowiedni do danej pracy.

Słowa kluczowe