EM-Tech sp. z o.o.

Wyburzenia domów, obiektów przemysłowych i konstrukcji inżynieryjnych

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
EM-Tech sp. z o.o.
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Telefon
EM-Tech sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy EM-Tech sp. z o.o. w Toruń
Siedziba spółki EM-Tech znajduje się w Toruniu. Przedsiębiorstwo zajmuje się pracami budowlanymi, dźwigowymi, transportowymi oraz wyburzeniami. Jego początki sięgają 1990 roku i od tego czasu realizuje zlecenia od osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zawsze dotrzymuje terminów i zapewnia konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Szybko i dokładnie. Tak prace wyburzeniowe prowadzi firma EM-Tech. Przedsiębiorstwo dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i inwestowaniu w park maszynowy jest w stanie burzyć nie tylko małe, ale też większe obiekty. Rozbiórki obejmują m.in. domy, hale przemysłowe i obiekty inżynieryjne. Prace prowadzone są m.in. koparkoładowarkami ze specjalnymi młotami, a także koparkami gąsienicowymi. Do demontażu niektórych elementów używane są też dźwigi, z których największych może ściągać elementy z prawie 100 metrów wysokości i podnosić ładunki o masie do 250 ton. Gruz, który pozostaje po rozbiórkach jest przez EM-Tech kruszony i sprzedawany. Klienci mogą zakupić gruz ceglany i betonowy. Ponadto firma zajmuje się transportem kruszyw i innych materiałów wywrotkami i naczepami samowyładowyczymi. Na innych pojazdach przewozi też maszyny budowlane oraz elementy stalowe i betonowe.

Miejsca po wyburzeniach są przez EM-Tech niwelowane, a ponadto firma może swoimi maszynami wykonywać wykopy, np. pod fundamenty, instalacje przesyłowe i stawy. Inne prace ziemne realizowane przez przedsiębiorstwo to:
-skarpowanie,
-wymiana gruntu,
-roboty drogowe,
-pogłębianie rowów melioracyjnych.

Więcej informacji o ofercie EM-Tech znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Firma EM-Tech sp. z o.o. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe