EM-Tech sp. z o.o.

Kompleksowe usługi dźwigowe

Dźwigi i żurawie
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(2 reviews) napisz opinię
EM-Tech sp. z o.o.
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Telefon
EM-Tech sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy EM-Tech sp. z o.o. w Toruń
Siedziba firmy EM-Tech znajduje się w Toruniu. Przedsiębiorstwo, którego początki sięgają 1990 roku, zajmuje się różnymi usługami, w tym pracami dźwigowymi. Wykonuje je na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Działa szybko, dokładnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Produkty i usługi
Podnoszenie ładunków o dużej masie na odpowiednią wysokość albo ich opuszczanie wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, którymi dysponuje firma EM-Tech. Przedsiębiorstwo od kilkudziesięciu lat z użyciem swoich samojezdnych żurawi wykonuje nawet najtrudniejsze zlecenia i to w konkurencyjnych cenach. Najmniejszy z dźwigów spółki może unieść 30 ton, a największy nawet 250 ton! Maksymalna wysokość prac prowadzonych przez firmę to niemal 100 metrów, co oznacza, że jest ona w stanie np. montować elektrownie wiatrowe, maszty telekomunikacyjne, a także wysokie kominy i inne konstrukcje stalowe. Oferta EM-Tech obejmuje również takie prace jak:
-montaż zbiorników,
-demontaż zbiorników,
-montaż silosów,
-demontaż silosów,
-montaż słupów energetycznych,
-demontaż słupów energetycznych,
-układanie płyt stropowych,
-układanie płyt drogowych.

Przedsiębiorstwo podaje też materiały budowlane i bierze udział w budowie obiektów inżynieryjnych, np. mostów oraz hal magazynowych i produkcyjnych. Może również ustawiać kontenery, wodować mniejsze jednostki pływające i przenosić całe linie produkcyjne lub pojedyncze maszyny. Podniesione dźwigami przewożone są na naczepach o udźwigu do 45 ton.

Firma zajmuje się też pracami ziemnymi, w tym wykopami i niwelacją terenu oraz kruszy gruz i sprzedaje kruszywa betonowe i ceglane.

Więcej informacji o ofercie EM-TEch znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo za pośrednictwem poczty e-mailowej.
Zasięg działania
Firma EM-Tech sp. z o.o. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
D
Dominika
Firmie Emtech zleciłem relokacje maszyn produkcyjnych. Polecam usługa zrealizowana z należytą dbałością
T
Tomasz
Polecam usługi dźwigowe firmy eM-tech. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Słowa kluczowe