EM-Tech sp. z o.o.

Wykopy pod fundamenty, sieci przesyłowe i stawy

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(10 reviews) napisz opinię
EM-Tech sp. z o.o.
ul. Bukowa 10b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Telefon
EM-Tech sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy EM-Tech sp. z o.o. w Toruń
Siedziba firmy EM-Tech znajduje się w Toruniu. Przedsiębiorstwo może się poszczycić 30-letnią obecnością na rynku. Zajmuje się pracami dźwigowymi, transportem oraz pracami ziemnymi. Wykonuje różne, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na życzenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Nowoczesny i w pełni sprawny sprzęt w rękach doświadczonych operatorów EM-Tech służy do różnych prac ziemnych. Firma zapewnia dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny np. prac fundamentowych. Kopie pod fundamenty, linie energetyczne, sieci wodno-kanalizacyjne i inne instalacje oraz kopie stawy i oczka wodne. Koparki gąsienicowe, minikoparki, koparki kołowe i koparkoładowarki używane są też do takich zadań jak:
-skarpowanie
-pogłębianie rowów melioracyjnych,
-pogłębianie rowów irygacyjnych,
-roboty rozbiórkowe,
-roboty drogowe,
-wymiana gruntu,
-przesadzanie drzew.

Ziemia pochodząca z wykopów, a także gruz z rozbiórek mogą być przez EM-Tech przewożone na wywrotkach i naczepach samowyładowczych. Tak samo, jak gruz betonowy i ceglany, który jest kruszony na mniejsze elementy i sprzedawany w atrakcyjnych cenach. Usługi transportowe świadczone przez firmę obejmują również relokację maszyn, przewożenie ciężkich pojazdów i transportowanie ładunków ponadgabarytowych.

Dodatkowo firma zajmuje się usługami dźwigowymi, do których ma kilkanaście żurawi samojezdnych. Najmniejszy z nich podnosi 30, a największy 250 ton ładunku. Dźwigi nadają się do prowadzenia prac montażowych i demontażowych, np. słupów energetycznych, kominów, masztów telekomunikacyjnych i innych konstrukcji stalowych. Używane są też do ustawiania kontenerów, podawania materiałów budowlanych i wodowania jachtów i barek.

Więcej informacji o usługach wykonywanych przez Em-Tech znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące prac ziemnych i innych usług można kierować telefonicznie albo na adres e-mailowy.
Zasięg działania
Firma EM-Tech sp. z o.o. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
N
Norbert
Prace ziemne to dla nich codzienność, dlatego wykonują nawet najtrudniejsze zlecenia. U mnie np. wykopali oczko wodne w trudno dostępnej części ogrodu.
L
Lizo66
Wykopali na mojej działce staw. Teraz mam miejsce, gdzie będę spędzał każdą wolną chwilę.
P
Pulyba
Firma EM-Tech przygotowała teren przy moim domu pod założenie ogrodu. Świetnie się spisali!
B
Bedia
Burzą budynki ciężkim sprzętem i kruszą gruz. Kompleksowa oferta.
T
thefender
Mają ciężki sprzęt, który nadaje się nie tylko do kopania i niwelacji terenu, ale również burzenia różnych obiektów. Są w stanie sprawnie wykonać taką pracę.
L
lenny
Nie trwało to długo i wykopali oczko wodne w moim ogrodzie. Użyli minikoparki.
E
Evisi
Polecam EM-Tech do wykonania wykopów. Kopią zarówno pod fundamenty, jak i pod różne instalacje.
A
Aboraz
Maszyny budowlane EM-Tech przydają się do różnych prac ziemnych. Kilka razy korzystałem z usług tej firmy.
C
Czarus432
Wynająłem do prac w ogrodzie minikoparkę od EM-Tech i nie żałuję. Pojazd wjechał bez problemu na posesję, a operator wykopał nim oczko wodne i wykopy pod instalację wodno-kanalizacyjną. Całość prac nie zajęła wiele czasu i dużo nie kosztowała, a o to właśnie mi chodziło.
K
kris1967
Znam firmę EM-Tech od lat i muszę przyznać, że trzymają jednakowo wysoki poziom. Spośród wielu dziedzin, którymi się zajmują, najczęściej korzystałem z wynajmu maszyn budowlanych, które świetnie nadają się do prac ziemnych. Mają koparkoładowarki, ładowarki oraz koparki o trakcji kołowej i gąsienicowej, w tym minikoparki. Szczególnie przydatne są ten ostatnie, bo wszędzie wjadą.

Słowa kluczowe