Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Leasing samochodów, sprzętu IT i nieruchomości

Leasing
ul. Bydgoska 20, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Informacje

Opis działalności
Europejski Fundusz Leasingowy to firma z siedzibą w Toruniu. Specjalizuje się w leasingu operacyjnym i finansowym. Spółka wchodzi w skład grupy Credit Agricole, czyli banku wspierającego przedsiębiorców.
Produkty i usługi
Leasing to sytuacja, w której właściciel ruchomości albo nieruchomości przekazuje prawa do jej użytkowania drugiej osobie. Umowy tego typu są szczególnie atrakcyjne dla podmiotów gospodarczych, dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani ofertą leasingów, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego. Firma we współpracy z Credit Agricole oferuje m.in. leasingi nowych i używanych samochodów i innych pojazdów. Oferta w tym zakresie obejmuje:
-leasing samochodów osobowych,
-leasing samochodów dostawczych,
-leasing samochodów ciężarowych,
-leasing pojazdów ciężkiego transportu drogowego,
-leasing pojazdów specjalistycznych,
-leasing autobusów,
-leasing przyczep i naczep,
-leasing motocykli.

Europejski Fundusz Leasingowy pomaga też znaleźć maszyny, urządzenia i wyposażenie dla firm działających w różnych branżach. Leasing może obejmować m.in. sprzęt medyczny, budowlany, poligraficzny i przeznaczony do produkcji tworzyw sztucznych. Ponadto leasingowane są komputery wraz z oprogramowaniem, drukarki, centrale telefoniczne i inne wyposażenie IT. Leasing może też dotyczyć nieruchomości. To dobre rozwiązanie dla firm, które nie mają własnych lokali produkcyjnych i magazynów.

Dodatkowo firma służy sprzedażą sprzętu poleasingowego, takiego jak maszyny budowlane i rolnicze, auta osobowe i dostawcze oraz ciężarówki.

Uzupełnieniem oferty są pożyczki dla firm i rolników, którzy chcą kupić sprzęt potrzebny do prowadzenia działalności.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o Europejskim Funduszu Leasingowym. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Można również zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń