Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna

Skup złomu i złomu kolejowego oraz demontaż konstrukcji stalowych

Złom i surowce wtórne
ul. Fabryczna 36, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec Spółka Jawna

Informacje

O nas
Zakład Przerobu Złomu specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży złomu stalowego oraz złomu metali kolorowych takich, jak miedź, aluminium, brąz, mosiądz i inne. Prowadzimy też prace budowlane, w tym rozbiórkowe i montażowe.

Posiadamy koncesje na obrót odpadami poprodukcyjnymi i złomem poamortyzacyjnym. Mamy też zezwolenie na składowanie materiałów niebezpiecznych dla środowiska, jak np. akumulatory. Wystawiamy karty odpadów.

Do dyspozycji mamy plac składowy i dostęp do bocznicy kolejowej. Transport drogowy złomu obsługują przystosowane do tego samochody do załadunku złomu. Posiadamy profesjonalną elektroniczną wagę samochodową. Doświadczona kadra pracowników pracuje z użyciem maszyn dźwigowych, montażowych, załadowczych i bliskiego transportu.

Dbamy o aspekt ekologiczny i dlatego corocznie dokonujemy recyklingu tysięcy ton złomu zwracając uwagę na bezpieczeństwo oraz środowisko naturalne. Sprawne przetwarzanie złomu i metali kolorowych jest dla nas niezwykle istotne dlatego stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, wydajny system zarządzania jakością obsługi, specjalistyczny sprzęt i doświadczonych pracowników.

Dobra współpraca z Klientami i ich zadowolenie to dla nas kwestie priorytetowe.

Serdecznie zapraszamy!
Opis działalności
Nasza firma zapewnia kompleksowy przerób złomu stalowego, a także metali kolorowych. Zajmujemy się także demontażem konstrukcji stalowych oraz wspieramy od strony logistycznej naszych Klientów przy odbiorze złomu. Zachęcamy do kontaktu oraz zajrzenia na naszą stronę internetową. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza oferta jest wyjątkowo rozległa, a oferta skupu obejmuje:
- złom stalowy,
- złom kawałkowy,
- złom żeliwny kawałkowy i wielkogabarytowy,
- złom poprodukcyjny,
- złom poamortyzacyjny,
- złom kolejowy,
- wióry,
- żelazostopy,
- stale stopowe,
- stal kwasoodporną,
- złom metali kolorowych (miedź, aluminium, mosiądz, brąz, cynk, nikiel, cyna).
W przypadku sprzedaży polecamy:
- złom stalowy,
- złom cięty prasonożycami,
- złom żeliwny,
- złom kolejowy,
- złom metali kolorowych,
- kable,
- rury,
- cysterny i zbiorniki wielkogabarytowe,
- elementy elektryczne i mechaniczne.
Dodatkowo już od lat zajmujemy się podstawianiem kontenerów dostosowując nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, które przy dużych dostawach indywidualnie negocjujemy. Nasi Klienci mogą też liczyć na terminową płatność i stabilne warunki handlowe, uczciwą klasyfikację złomu, fachową i rzetelną poradę oraz partnerskie warunki i możliwość długoterminowej współpracy.

Gwarantujemy sprawną obsługę przy załadunku, transporcie i rozładunku oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Wystawiamy również karty odpadów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń