JC Jarosław Czarnecki

Tarasy, altany, meble, schody, renowacja okien i drzwi

Stolarze
ul. Jesienna 10, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
JC Jarosław Czarnecki

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo "JC" ma swoją siedzibę w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Właścicielem i założycielem firmy jest Jarosław Czarnecki. Spółka "JC" została założona w 2011 roku. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług stolarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W naszej pracy kieruje nami pasja. Od ponad 10 lat tworzymy dla Państwa piękne i niepowtarzalne meble na zamówienie. Wykonujemy nie tylko meble, ale również drzwi drewniane, altany ogrodowe oraz świadczymy inne usługi stolarskie.

Nasz stolarz wykonuje zamówienia zgodnie z wymiarami i zaleceniami Klientów, zapewniając wysoką jakość wyrobów w bogatej gamie kolorów i stylów. Naszymi surowcami jest drewno (sosnowe, dębowe, mahoniowe i inne gatunki polskie i egzotyczne) oraz płyty MDF. Do malowania powierzchni używamy ekologicznych farb akrylowych.

Nasza oferta obejmuje:
- altany z drewna,
- drzwi z drewna,
- taras z drewna,
- meble kuchenne,
- schody drewniane, schody kręcone,
- zabudowy wnętrz,
- meble pod wymiar,
- meble kuchenne lakierowane,
- mały domek drewniany,
- garderoby.

Tworzymy duże kuchnie na zamówienie, a także małe aneksy kuchenne. Dbamy o uwzględnienie wszystkich potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalny montaż i transport na posesję Klienta. Nasze produkty są niezwykle odporne i będą służyć Państwu przez lata. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne zaplecze techniczne, które łączymy z tradycyjnymi technikami, zapewniając najwyższą jakość i estetykę.

Na zewnątrz wykonujemy altanki, tarasy, a także ogrodzenia z drewna, donice i pergole czyniąc Państwa ogrody miejscem wspaniałym do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń