Vernal FHUP Krzysztof Naliński

Produkcja, wykonanie oraz montaż systemów roletowo-żaluzjowych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Kaliskiego 9, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(8 opinii) napisz opinię
Vernal FHUP Krzysztof Naliński

Informacje

Opis działalności firmy Vernal FHUP Krzysztof Naliński w Toruń
Firmę Vernal założyliśmy w 1991 roku na terenie Torunia. Jesteśmy producentem żaluzji, rolet oraz innych osłon okiennych. Wraz z usługą sprzedaży oferujemy również montaż zakupionych u nas produktów. Nasze osłony spełniają nie tylko funkcję ochronną, ale również estetyczną! Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów. Działamy pod kierownictwem Krzysztofa Nalińskiego.
Produkty i usługi
Jeżeli szukają Państwo osłon okiennych, które będą dopasowane do wnętrza Waszego lokalu, zachęcamy do kontaktu! Jako firma Vernal od prawie 30 lat produkujemy asortyment, który stanowi bardzo ważny element aranżacji wnętrz. Nasze osłony wyróżniają się niebanalnym wzornictwem i różnorakim materiałem wykonania. Dzięki temu uzyskacie Państwo rolety lub żaluzje, które wkomponujecie do pomieszczeń biurowych z bardziej oficjalnym wystrojem, ale również do swojego przytulnego mieszkania, przestronnej kuchni, a nawet do pomieszczenia znajdującego się na poddaszu. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się:
- rolety dzień/noc (dają możliwość regulacji poziomu światła o każdej porze),
- rolety dachowe,
- rolety wolnowiszące,
- moskitiery (chroniące przed owadami)
- vertikale (rodzaj żaluzji pionowych, idealne dla przeszklonych pomieszczeń),
- żaluzje poziome,
- rolety zewnętrzne (chronią również przed hałasem i włamaniem).
- rolety żyłkowe,
- rolety w kasetach.

Nasza obsługa pomoże w wyborze najlepszych osłon okiennych. Zapewniamy także bardzo sprawny montaż. Umawiamy się na dogodny termin i godzinę i instalujemy wybrany przez Państwa model na oknie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową - firma Vernal w Toruniu.
Zasięg działania
Firma Vernal FHUP Krzysztof Naliński z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Toruń, toruński

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
E
Ewelina
Super firma, która pomogła nam wybrać osłony do wszystkich pomieszczeń. Rolety na poddasze, żaluzje, rolety, wszystkie osłony do każdego typu pomieszczenia w biurze. Polecamy.
Z
Zuzia
Jest w czym wybierać, jeżeli chodzi o rolety wolnowiszące. Mają je praktycznie w każdym kolorze. Cena niewielka.
I
Ireneusz
W symbolicznej kwocie zamontowali dla nas wszystkie żaluzje, które u nich kupiliśmy. Ten typ osłon idealnie sprawdza się w naszym szklanych pomieszczeniach.
Ł
Łucja
Bardzo szybko zamontowali u nas rolety. Już na drugi dzień zjawił się Pan, który wszystko zamontował. Cena za usługi była naprawdę niedroga.
B
Basia
Mają duży wybór osłon okiennych. My kupiliśmy żaluzje i rolety zewnętrzne. Te drugie świetnie chronią mieszkanie przed hałasem i wiatrem. Firma wykonała precyzyjny montaż.
H
Hanna
Ceny za rolety mają naprawdę przystępne. System rolet dzień/noc idealnie sprawdza się w naszym salonie oraz w sypialni. Możemy kontrolować i regulować dostęp światła. W salonie mieli rolety także na niestandardowe wymiary okien.
M
Mateusz
Świetna firma, zapewniła nam nie tylko sprzedaż, ale również szybki montaż rolet. Polecamy!
I
Ilope222
Całe nasze biuro jest wyposażone w żaluzje z tej firmy. Do każdego pomieszczenia wybraliśmy raczej oficjalne kolory. Jedynie do sali konferencyjnej oraz do pomieszczenia, gdzie obsługujemy Klientów, wybraliśmy cieplejsze barwy. Polecamy za bardzo duży wybór i bezproblemowy montaż.