WAR-TO Ubezpieczenia Marian Bułecki

Ubezpieczenia na każdą kieszeń

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. kard. Wyszyńskiego 17, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
WAR-TO Ubezpieczenia Marian Bułecki

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marian Bułecki i prowadzę pośrednictwo ubezpieczeniowe WAR-TO. Siedziba mojej działalności zlokalizowana jest w Toruniu. Zapewniam moim klientom profesjonalną obsługę w zakresie ubezpieczeń.
Produkty i usługi
Jako agent ubezpieczeniowy oferuje moim Klientom wiele rozwiązań ubezpieczeniowych, które dopasowuje do wszystkich potrzeb, oczekiwań oraz możliwość. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, a dzięki temu moja oferta jest szeroka. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny.

W ofercie mojej firmy WAR-TO znajdą Państwo:

- ubezpieczenie samochodu,
- ubezpieczenie mieszkania, domu i działki,
- ubezpieczenie majątkowe,
- ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie obiektów mieszkalnych w takich przypadkach jak zalanie, kradzież czy włamanie może znacznie wspomóc w przypadku skutków tych zdarzeń, dlatego też ubezpieczenie mieszkania lub domu powinno być priorytetem.

Dobranie odpowiedniej oferty dla Klienta nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Dzięki polisom ubezpieczeniowym pomogę Państwu zabezpieczyć pojazd w przypadku kolizji czy wypadku. Co więcej, proponuje również OC i AC. Przyjmuję także osoby, które wybierają się na wakacje, prowadzą firmę oraz po prostu chcą ochronić swoją rodzinę. Jako członek Akademii Doradców Ubezpieczeniowych, mam dostęp do najlepszych ofert na rynku.

Zachęcam do kontaku - Marian Bułecki, WAR-TO.
Marki i specjalizacje
"TUiR" WARTA" S.A. i TUnŻ "WARTA" S.A., HDI, ALLIANZ, HESTIA, MTU, LINK 4, WIENER, Proama, Lloyd's, PZU, Compensa, Generali, Inter Polska, InteRrisk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Toruń, toruński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń