Holub Travel Transport Osobowy Gołębiewski Piotr

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Kołłątaja 31 /7, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 031 391
566551200
505031392
Adres korespondencyjny
ul. Kołłątaja 31 /7, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
Holub Travel to dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa z Torunia.

Na rynku obecni jesteśmy od 2006 roku. Posiadamy duże doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia na wykonywanie międzynarodowego transportu osób – licencję z Ministerstwa Infrastruktury i certyfikat kompetencji zawodowych z Instytutu Transportu Samochodowego. Korzystając z naszych usług, komfortowo i bezpiecznie dojadą Państwo do celu.

Specjalizujemy się w transporcie osób indywidualnych i grup zorganizowanych do trzech krajów europejskich. Zapewniamy wygodny przewóz osób zTorunia i wielu innych miejsc w Polsce, pod wskazany adres na terenie Niemiec, Holandii i Belgii. Regularnie, cztery razy w tygodniu, pokonujemy zagraniczne trasy przewozu osób, oferując również bezpieczny powrót do domu.

Nasze usługi dopasowaliśmy kompleksowo do Państwa potrzeb, dlatego zapewniamy także opcje przewozów krajowych i wynajmu busów. Na zlecenie terminowo dostarczamy przekazane w nasze ręce paczki i korespondencję.

Dbamy o doskonałą jakość usług, żeby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zależy nam, by zapewnić Państwu miłą i spokojną podróż podczas naszych przewozów busem. Dlatego kadrę dobieramy na podstawie doświadczenia w międzynarodowym przewozie osób. Nasz zespół tworzą kulturalni i opanowani w trakcie jazdy, a przede wszystkim uprawnieni, kierowcy. O Państwa bezpieczeństwie przesądza nasza flota busów – nowoczesnych i przystosowanych do wygodnego transportu osób. W ich wyborze kierowaliśmy się wysokim standardem wyposażenia, potrzebnym podczas wszystkich tras przejazdu.
Opis działalności
LICENCJONOWANY MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT OSOBOWY. NIEMCY HOLANDIA BELGIA POLSKA. Międzynarodowy przewóz osób – komfortowo i bezpiecznie z Holub Travel.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w transporcie osób, paczek i korespondencji, które z naszą firmą zawsze docierają na czas i do wyznaczonego miejsca. Polecamy się w zakresie szybkich transferów lotniskowych. Osobom zainteresowanym indywidualnymi przewozami oferujemy wynajem naszych busów. Usługi przewozowe świadczymy w Polsce dla województw:

kujawsko-pomorskiego,
wielkopolskiego,
lubuskiego,
warmińsko-mazurskie,
mazowieckiego,
pomorskiego,
zachodniopomorskiego.


PRZEWOZY OSÓB
Polecamy Państwu naszą ofertę przewozów busem pomiędzy Polską a Belgią, Niemcami i Holandią. W zakresie przewozu osób obsługujemy firmy, grupy zorganizowane i indywidualnych odbiorców naszych usług.

Oferujemy regularne wyjazdy i przyjazdy:

z Polski: ŚRODA, CZWARTEK, SOBOTA, NIEDZIELA
do Polski: PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK (wieczorem), NIEDZIELA.

WYNAJEM BUSÓW
W tym zakresie świadczymy usługi dopasowane do indywidualnych zleceń. Oferujemy dostępność wysokiej klasy samochodów i kierowców z wieloletnim stażem.

TRANSFERY LOTNISKOWE
Jesteśmy niezawodni w sytuacjach punktualnego dowozu osób na lotnisko i odbioru z lotniska. Jest to wygodna opcja dla osób, które po raz pierwszy podróżują za granicę, a które odbieramy z lotnisk w Polsce(Gdańsk, Bydgoszcz, Modlin, Poznań, Kraków, Warszawa-Okęcie) oraz w Niemczech, Holandii i Belgii. Gwarantujemy korzystne warunki cenowe.

PRZEWÓZ PACZEK I KORESPONDENCJI
Oferowaną przez nas opcją transportu jest zlecony przewóz paczek i korespondencji. Dostarczamy je na czas w miejsca, do których docieramy w ramach naszych usług. Naszą zaletą jest krótki czas realizacji tego typu zleceń.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Płock, żuromiński, kwidzyński, sztumski, działdowski, iławski, nidzicki, nowomiejski, Olsztyn, ostródzki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń