Pakersi

Szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie

Kurierzy
ul. Kościuszki 25, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
566 335 618
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 25, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy PAKERSI znajduje się w Toruniu. Działalność prowadzimy od 2019 roku. Właścicielem firmy jest Jacek Grasiewicz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Klientom naszej firmy zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną i najlepsze ceny. Dostarczamy przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe. Nasza oferta to transport listów, paczek i palet. Obsługujemy klientów indywidualnych, sklepy internetowe, firmy produkcyjne i wszystkich innych, którzy chcą szybko oraz bezpiecznie dostarczyć swoje artykuły w wyznaczone miejsce.

Zajmujemy się głównie transportowaniem paczek do 30,5 kg, ale podejmiemy się też przewiezienia tych większych. Ponadto dostarczamy palety do 1000 kg. W wyznaczone miejsce możemy dojechać również wieczorem albo w sobotę. Wszystko, co przewozimy objęte jest ubezpieczeniem.

Zapewniamy szybki, bezpieczny transport, a to dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, takimi jak:
- DHL,
- InPost,
- FedEx,
- Poczta-Polska,
- DPD,
- TNT.

Doceniamy stałych klientów i ustalamy z nimi indywidualne warunki. Obsługujemy przesyłki miejskie, krajowe i zagraniczne.

Ponadto zachęcamy do otworzenia własnego punktu kurierskiego. Mamy sprawdzone procedury, dlatego z naszą pomocą taki punkt można otworzyć w zaledwie 7 dni. Partnerom zapewniamy darmowe koperty na dokumenty A4 oraz specjalne, solidne foliopaki w 2 rozmiarach. Mogą oni liczyć też na konkurencyjne ceny innych materiałów.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy o kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z frimą PAKERSI.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jukit
SUPER szybka dostawa dobre ceny polecam

Słowa kluczowe