Kancelaria Prawna PROFILEGAL Skuczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Kompleksowe usługi prawnicze.

Radcy prawni
ul. Kościuszki 71 /206, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Prawna PROFILEGAL Skuczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Informacje

Opis działalności
Kancelaria PROFILEGAL mieści się w Toruniu. Świadczymy kompleksowe usługi prawnicze. Funkcjonujemy aktywnie w branży od 2011 roku.
Produkty i usługi
Nasza kancelaria prawna to zespół doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych. Jesteśmy obecni w branży od ponad ośmiu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Świadczymy nasze usługi w następujących kategoriach:

- prawo farmaceutyczne,
- projekty infrastrukturalne,
- windykacja należności,
- własność intelektualna,
- prawo spadkowe.

Nasze specjalizacje to również prawo karne, prawo spółek, prawo rodzinne czy prawo cywilne. Oferujemy usługi związane z dochodzeniem odszkodowań oraz zajmujemy się sprawami rozwodowymi. Obszar naszej działalności obejmuje również sferę bankowości i finansów, prawa energetycznego oraz ochrony środowiska.
Prowadzimy sprawy i wspieramy prawnie klientów także w pracy ze środkami masowego przekazu i telekomunikacji, przy nieruchomościach i inwestycjach budowlanych oraz prawie zamówień publicznych. Świadczymy też usługi w zakresie papierów wartościowych oraz rynków kapitałowych. Rozwiązujemy spory, uczestniczymy w procesach sądowych i arbitrażowych.

Zatrudnieni u nas adwokaci oraz radcy prawni to doświadczeni profesjonaliści, którzy poprzez wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz całkowite zaangażowanie w sprawę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń