Master Marek Nawrocki

Biura projektowe
ul. Kujawska 1 lok. 67, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Master Marek Nawrocki z siedzibą w miejscowości Toruń świadczy swoje usługi w branży Biura projektowe.
Siedziba firmy Master Marek Nawrocki znajduje się pod adresem 87-100 Toruń ul. Kujawska 1 lok. 67,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Master Marek Nawrocki znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Ł
Monika Ł.
Firma prowadziła nadzór budowlany. Nie mam zastrzeżeń co do wykonywania obowiązków inspektora nadzoru. Na plus terminowość i pomoc na każdym etapie realizacji budowy. Gorzej z dyspozycyjnością... no ale to w tej branży to normalka. Na szczęście pozostawaliśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Polecam z czystym sumieniem.
I
Ilona_tre
Totalny brak komunikacji, projektant ma wiedzę, ale oferta ostatecznie nie pokrywała się z oczekiwaniami, negowanie i krytykowanie inwestora zniechęca do współpracy
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.