Selko Okna

Stolarka drzwiowa i okienna

Okna
ul. Lubicka 49, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
503 501 301
Adres korespondencyjny
ul. Lubicka 49, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
SELKO to firma, której właścicielką jest Katarzyna Dziak. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Toruniu. Już od 2012 roku oferujemy Państwu nowoczesne okna PCV, drewniane oraz aluminiowe, a także szeroki wybór drzwi, bram garażowych, bram przemysłowych, a nawet rolet! Atrakcyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa oraz fachowa pomoc to tylko niektóre z naszych atutów!
Produkty i usługi
W naszym asortymencie znajdują się okna, drzwi i zabudowy balkonów, które charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi. Produkty, jakie proponujemy naszym Klientom, są w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom bariery chroniącej przed utratą ciepła, a także przed uciążliwym hałasem.

Nasza oferta zawiera również:

• okna drewniane, aluminiowe i PCV,
• drzwi wewnętrzne,
• drzwi zewnętrze,
• drzwi przeciwpożarowe,
• bramy garażowe,
• bramy przemysłowe,
• rolety.

W swojej ofercie posiadamy napędy do bram garażowych oraz przemysłowych. Dzięki temu, że jesteśmy wieloletnim dealerem zarówno bram rolowanych, jak i segmentowych, możemy służyć pomocą klientom zainteresowanym zakupem nowoczesnych modeli bram. Potrafimy doradzić każdemu, kto chce zamontować bramę na posesji o różnej powierzchni. Jesteśmy także ekspertem w branży oferującej bramy dla firm przemysłowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących komfort i spokój w swoim domu, wprowadziliśmy szeroką ofertę rolet dla budynków prywatnych i firm, dzięki którym można uniknąć zarówno nadmiernego nagrzewania się pomieszczenia, jak i szkodliwych czynników atmosferycznych. Oferowane przez nas rolety są także wyposażone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Rolety zewnętrzne, które sprzedajemy, wraz z elementami zabudowy balkonów, stanowią idealne upiększenie wystroju domu oraz są elementem estetycznej i nowoczesnej technologii. Jeżeli chcą Państwo obniżyć rachunki za prąd poprzez zwiększenie izolacji termicznej za sprawą rolet zewnętrznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą SELKO w Toruniu.
Marki i specjalizacje
Systemy okien PCV:
- VEKA z okuciami WINKHAUS i pakietami szybowymi Saint-Gobain.
- GEALAN z okuciami SIEGENIA AUBI i pakietami szybowymi Pilkington
- ALUPLAST z okuciami SIEGENIA AUBI

Drzwi wejściowe:
- stalowe firmy WIKĘD
- drewniane firmy CAL

Bramy garażowe firm:
- RYTERNA
- Wiśniowski
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dariusz
Jako zadowolony klient śmiało mogę polecić firmę SELKO. Atrakcyjne ceny oraz bardzo dobra jakość produktów bardzo mnie usatysfakcjonowała.
H
Herbert
Kupiliśmy tu okna do naszego domu. Obsługa bardzo nas zachwyciła. Zdecydowaliśmy się na okna drewniane. Serdecznie polecamy.