Finserv Sp. z o.o.

Wynajem wygodnych i bezpiecznych busów

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Polna 140b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(56) 669 38 86
Adres korespondencyjny
ul. Polna 140b, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Finserv rozpoczęła aktywną działalność w połowie 1999 r. Powołana została w celu świadczenia usług finansowych, głównie leasingu. Siedziba spółki znajduje się w Toruniu, jednak obsługujmy Klientów z całej Polski.
Produkty i usługi
Nasza flota to wyłącznie nowe auta. Bazując na zdobytym doświadczeniu, umiemy ją budować i właściwie o Nią zadbać w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu wynajem na dowolny okres, dłuższy okres wynajmu wiąże się z atrakcyjniejszą ceną.

Flota podzielona jest na 3 kategorie: OPTIMUM, LUX i VIP. Różnią się ilością miejsc i poziomem wyposażenia. Nasze budy wyposażone są między innymi w:

– nawigacja,
– radio z bluetooth, mp3 i USB,
– dodatkowe gniazdo zapalniczki w 3 rzędzie,
– klimatyzacja 2 strefowa,
– poduszki powietrzne,
– ABS, ESP,
– czujniki cofania,
– tempomat.

Wynajem busów umożliwi Państwu zorganizowanie wycieczki, wyjazdu szkoleniowego. Busy gwarantują pasażerom komfortową i bezpieczną podróż. Pojazdy proponowane przez naszą firmę są większe od standardowych samochodów, ale jednocześnie na tyle kompaktowe, że nikt nie powinien mieć trudności z ich prowadzeniem. Auta mają duże lusterka oraz przednią szybę, która pozwala na obserwację otoczenia auta i komfortową jazdę. Takim samochodem może jeździć każdy posiadacz prawa jazdy kat. B.

W trakcie naszej niemalże dwudziestoletniej działalności udało nam się otrzymać Certyfikat Rzetelności oraz wyróżnienie Gazele Biznesu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Finserv z Torunia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń