Komfort i Relaks Jarosław Czarnomski

Budowa basenów zewnętrznych i wewnętrznych

Montaż i produkcja basenów i fontann
ul. Poznańska 194/1, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(56) 657 22 66
Adres korespondencyjny
ul. Poznańska 194/1, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Komfort i Relaks należy do Jarosława Czarnomskiego i znajduje się w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się budową basenów kąpielowych, SPA i wanien i saun. Wieloletnie doświadczenie wpływa na świetną jakość naszych usług.
Produkty i usługi
Sauna lub wanna typu SPA to doskonałe urządzenia, w których można się zrelaksować i odpocząć. Powinny być komfortowe i solidnie wykonane. Specjalnością firmy Komfort&Relaks jest budowanie takich technologii jak:
- baseny,
- zadaszenia basenów,
- wanny SPA,
- sauny.

Zajmujemy się budową wewnętrznych i zewnętrznych basenów do domków jednorodzinnych, hoteli i innych rezydencji. Wykorzystujemy do tego wysokiej klasy materiały. W dodatku pokrywamy basen zadaszeniem, który chroni go przed czynnikami zewnętrznymi i daje możliwość korzystania z basenu przez długi czas. Korzystamy z poliwęglanu i aluminium, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wanny SPA pozwalają naszym Klientom zaczerpnąć ciepłych i długich kąpieli. Jest to idealny sposób na zebranie chwili oddechu po stresującym dniu. Nasze sauny parowe, na podczerwień, aromatyczne i typu fińskiego poprawiają samopoczucie i poprawiają krążenie.

Sprzedajemy również świetną chemię basenową, która oczyści wodę z niepotrzebnych bakterii i pozwoli nam się dłużej cieszyć jej czystym kolorem. Posiadamy również akcesoria i urządzenia do wyposażenia basenów i SPA.
Korzystamy z nowoczesnych technologii i zapewniamy gwarancję ich niezawodności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Komfrot&Relaks.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń