Context Sp. z o.o.

Usługi kserograficzne dla Ciebie

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Równinna 13, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(6 reviews) napisz opinię
Context Sp. z o.o.
ul. Równinna 13, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
NIP
9560004021
Telefon
Context Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Context Sp. z o.o. w Toruń
Firma Context oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi kserograficzne oraz szeroki zakres innych usług. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w trakcie trwania całej współpracy. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu.
Produkty i usługi
Jako firma zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisowaiem urządzeń takich jakk drukarki, kserokopiarki itp. Jesteśmy autoryzowanym serwisem produktów znanych marek takich jak Sharp czy Rexel. Pozwala nam to na oferowanie Klientom usług serwisowych na najwyższym poziomie. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą wykorzystującą w swoich działaniach bogate zaplecze techniczne co dzięki czemu oferujemy Państwu pełną obsługę serwisową oferowanych urządzeń. W trakcie napraw wykorzystywane są oryginalne materiały i podzespoły eksploatacyjne, zapewniające sprawność i trwałość użytkowanych urządzeń Sharp.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług pełnego serwisu doraźnego i prewencyjnego co oznacza, że wykonujemy niezbędne przeglądy, konserwacje i naprawy. Oferujemy Państwu wielostopniowe umowy serwisowe. Dzięki utrzymaniu długofalowej współpracy mamy możliwość na zagwarantowanie sprawnego działania maszyn oraz uniknięcie niechcianych usterek. Oferujemy gwarancję na wykonane usługi i użyte części zamienne oraz dostawę urządzeń i materiałów eksploatacyjnych oraz ich późniejszą instalacje lub uruchomienie.
W naszej ofercie znajdują się również szkolenia z obsługi i administrowania urządzeniami.

Posiadamy własną pomoc techniczną działającą od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00. Gwaratnujemy krótki czas reakcji, jak i realizacji zlecenia, trafną diagnostykę, rzetelność i solidność oraz wysoką jakość wykonywanych usług.

Świadczymy usługi wielkoformatowe na najwyższym poziomie w regionie. Posiadamy rozbudowany i stale serwisowany park maszynowy umożliwiający nam szybką i dokładną realizację zleceń. Oferta dedykowana jest przede wszystkim Klientom działającym w branży architektonicznej, budowlanej i geodezyjnej jednak do współpracy zapraszamy każdego.

Materiały do druku można dostarczyć osobiście lub przez pocztę elektroniczną na adres: ksero@context.net.pl. Oferujemy również dostawę gotowych materiałów do siedziby firmy lub na teren budowy.

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
K
Kuba
Najlepsze sprzęty biurowe, wynajem w świetnej cenie!
H
Hooo
Polecam wam te usługi wielkoformatowe!
H
Hynavo
Zamówiłem u nich wydruk wielkoformatowy. Jestem z niego bardzo zadowolony.
R
Robert
Wynająłem sprzęt biurowy od firmy Context. Jestem zadowolony z tej współpracy, płacę im naprawdę uczciwą sumę za tę dzierżawę.
T
Tomcio_643
Zdecydowanie warto im zaufać i zakupić ich sprzęty biurowe. Zapewniają dodatkowo ich serwis jeśli coś się zepsuje. Polecam tę firmę.
L
Liliana
Polecam tę firmę! Mają świetne sprzęty do biura, kserokopiarki działają szybko i bez zarzutu! Super.