Kangurek Przedszkole i Żłobek

Przedszkole i żłobek niepubliczny - profesjonalna opieka nad dziećmi

Przedszkola prywatne
ul. Rakowicza 3, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kangurek Przedszkole i Żłobek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedszkole oraz żłobek o nazwie Kangurek. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Właścicielką przedszkola jest Aldona Gajkowska.
Produkty i usługi
W prowadzonym przez nas przedszkolu niepublicznym przyjmujemy dzieci od 2,5 roku, aż do sześciu lat. Do żłobka natomiast prowadzimy nabór dzieci między 1,5 - 3 lata. Posiadamy jednocześnie aż 4 przedszkola z całodziennym wyżywieniem. Zapewniamy naszym podopiecznym kompleksową obsługę.

Dbamy także o bezpieczeństwo dzieci, dlatego w naszych placówkach znajduje się monitoring. Wszystkie zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele. Zapewnienie dzieciom odpowiednich warunków do rozwoju, nauki oraz zabawy jest naszym priorytetem. Niesamowicie angażujemy się do wykonywania swoich zadań.

Oferujemy dzieciom takie zajęcia, jak na przykład:
- gimnastyka korekcyjna,
- logopeda,
- rytmika,
- informatyka,
- lekcje pływania,
- gra w szachy,
- zajęcia ruchowe,
- język angielski.

Kładziemy nacisk na rozwój dzieci z uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego z nich, potrzeb, a także zainteresowań. Dajemy również możliwość do koegzystowania z rówieśnikami, dzięki czemu będą mogły one nawiązać znajomości oraz przygotować się do życia w społeczeństwie.

Zachęcamy do odwiedzenia przedszkola Kangurek w Toruniu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń