"Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego

Biura projektowe
ul. Rolnicza 14B, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Biura projektowe to branża, w której "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Toruń w województwie kujawsko-pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego poprzez email: jacek@rewacotorun.pl lub telefon: 504 092... .
Z przedstawicielem firmy "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 87-100 Toruń ul. Rolnicza 14B,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
D
P
Damian Pagacz
po wykonaniu kosztorysu prac wybraliśmy projekt przygotowany przez rewaco. Mimo, że cena projektu nie była najniższa, to jego wykonanie okazało się najtańsze. Gorąco polecam, bardzo dobra współpraca
D
Dobrze
Dobrze
P
paweł
ich projekty są bardzo dobre oraz nowoczesne, w miarę krótki czas realizacji i pełne wsparcie. Polecam
A
anna
Jestem bardzo zadowolona z projektu. Ostatecznie, dzięki poradom pana jacka zmieniliśmy nieco koncepcję naszego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Polecam!!
D
Darek
Polecam
I
Inwestor
Widać doświadczenie pana Jacka. Do klienta podchodzi z dużym szacunkiem i uwagą. Architekt zna się na rzeczy, jest uczciwy i ma dobre pomysły. Serdecznie polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.