"Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego

Biura projektowe
ul. Rolnicza 14B, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
504 092 219
Adres korespondencyjny
ul. Rolnicza 14B, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

Biura projektowe to branża, w której "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Toruń w województwie kujawsko-pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego poprzez email: jacek@rewacotorun.pl lub telefon: 504 092 219 .
Z przedstawicielem firmy "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 87-100 Toruń ul. Rolnicza 14B,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Rewaco" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa Ogólnego, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Darek
2019-10-02 22:06:57
Polecam
I
Inwestor
2018-11-15 11:02:18
Widać doświadczenie pana Jacka. Do klienta podchodzi z dużym szacunkiem i uwagą. Architekt zna się na rzeczy, jest uczciwy i ma dobre pomysły. Serdecznie polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.