Hodowla Papug - Sprzedaż Papug - "Ptaszarnia u Edka"

Zwierzęta hodowlane
ul. Suwalska 55, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
605 839 193
605839193
nestor@hot.pl
693959798
edpol@hot.pl
Adres korespondencyjny
ul. Suwalska 55, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie

Informacje

O nas
W naszej ptaszarni dominują różne amazonki, ale mamy także żako, barwnice, ary zielonoskrzydłe, ararauny, różne gatunki konur i rudosterek, kakadu różowe, szkarłatki i piony. Jako jedyni w Polsce rozmnażamy amazonki żółtoramienne - barbadensis.

Hodowla papug

Sprzedajemy również ptaki z naszej hodowli. W ofercie mamy liczne gatunki ptaków - są to zwierzęta zarówno wychowane przez rodziców, jak i wykarmione ręcznie przez nas samych. Te ostatnie są szczególnie związane z człowiekiem i traktują ludzi jak swoją ptasią rodzinę. Na pewno będą one wspaniałymi domowymi pupilami. Wszystkie ptaki posiadają wymagane dokumenty i są w pełni zdrowe.

Aktualna oferta ptaków z naszej hodowli papug dostępnych do kupieniaznajduje się zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na fanpage’u Ptaszarnia u Edka na Facebooku.

Wizyta w Papugarni

Jeśli chcą Państwo odwiedzić Papugarnię u Edka i pobawić się z naszymi pupilami, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią umówimy się z wami na konkretny dzień i godzinę.
Opis działalności
Papugarnia u Edka to magiczne miejsce, gdzie spotkacie pysznie kolorowe ptaki.
Produkty i usługi
Papugi na sprzedaż

Papugarnia u Edka prowadzi sprzedaż papug wyhodowanych w głównej mierze w naszej ptaszarni. Są to ręcznie odkarmione sztuki, oraz zwierzęta odkarmione przez rodziców.

Obecnie mamy następujące papugi na sprzedaż:

Ręcznie Odkarmione

• Ararauny
• Żako Kongijskie
• Barwnice

Wychowane przez rodziców

• Amazonku Żółtoramienne
• Konury Złotoczelne
• Kakadu Salomońskie
• Amazonki Oratrix

Dorosłe Pary

• Amazonki Żółtlice
• Amazonki Skromne
• Żako Kongijskie
• Amazonki Barbadensis

Jeżeli jesteś zainteresowany innym gatunkiem, którego nie wymieniliśmy - zadzwoń, istnieje możliwość sprowadzenia zwierzęcia z innej hodowli.

Karmienie papug

Karmienie papug to niezwykle ważny aspekt opieki nad tymi pięknymi zwierzętami. Nasze papugi są żywione zbilansowaną dietą - od mieszanek renomowanych, przez owoce i warzywa, aż po mieszanki opracowane przez nas samych. Każdy, kto miał papugi lub zgłębiał temat ich żywienia wie, że poza wysokimi wymaganiami niezwykle ważna jest różnorodność i smakowitość pokarmu. Poszczególna gatunki mają różne wymogi żywieniowe, a gust i przyzwyczajenia różnią się między poszczególnymi ptakami.

W hodowli Papugarni u Edka dokładamy wszelkich starań, by ptaki miały zapewnione jak najlepsze warunki żywieniowe i aby ich nowi właściciele byli w stanie prawidłowo żywić swojego ulubieńca. Z tego względu z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie żywienia kupionych u nas ptaków i udzielamy jak najbardziej szczegółowych wskazówek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Ania
2019-02-11 15:08:58
Najlepsza hodowla papug jaką widziałam