Strażak Konrad Dussa

Sprzedaż, montaż i serwis wyposażenia przeciwpożarowego i sprzętu BHP

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strażak Konrad Dussa

Informacje

Opis działalności
Strażak, czyli firma, której właścicielem jest Konrad Dussa ma swoją siedzibę w Toruniu. Od 2003 roku przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości sprzętu przeciwpożarowego i sprzętu BHP. Firma służy również licznymi usługami, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w zakładach pracy.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo ludzi i mienia stoją u podstaw działalności prowadzonej przez firmę Strażak. Przedsiębiorstwo przede wszystkim dostarcza klientom sprzęt przeciwpożarowy, w tym hydranty wraz z całym wyposażeniem. Dostępne są węże, zawory, skrzynki oraz prądownice. Ponadto w sprzedaży znajdują się gaśnice wielu odmian. Zaliczają się do nich:
-gaśnice proszkowe,
-gaśnice pianowe,
-gaśnice halonowe,
-gaśnice mgłowe,
-gaśnice przewoźne,
-gaśnice płynowe,
-gaśnice śniegowe.

Do gaśnic można dokupić skrzynki i stojaki, a także specjalne oznakowanie. Sprzęt przeciwpożarowy objęty jest też serwisem, przeglądami i pracami legalizacyjnymi.

Ważnym punktem w ofercie przedsiębiorstwa są znaki ewakuacyjne, np. podświetlane strzałki wskazujące wyjścia oraz różne znaki i tablice BHP. Specjalne oznakowanie dotyczy też materiałów niebezpiecznych i prac drogowych. Niezbędnym wyposażeniem zakładów pracy i pojazdów są również apteczki, a tam, gdzie pojawia się niebezpieczeństwo kontaktu ze szkodliwymi substancjami także zestawy płynów do przemywania oczu i opatrunki hydrożelowe. Na asortyment firmy składają się też artykuły i ubrania BHP. Można nabyć rękawice, spodnie, kurtki, maski, okulary ochronne, hełmy, ochronniki słuchu oraz szelki i liny zabezpieczające przed upadkiem z dużej wysokości.

Poza produktami BHP i PPOŻ. firma wykonuje liczne usługi, w tym prowadzi szkolenia przeciwpożarowe, sporządza plany ewakuacyjne i instrukcje bezpieczeństwa oraz impregnuje drewno i tkaniny środkami odpornymi na działanie ognia.

Więcej informacji dotyczących usług wykonywanych przez firmę Strażak i sprzedawanych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń