Zuel Zakład usług elektrycznych Adam Gliszczyński

Montaż i naprawa instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Wita Stwosza 14/2, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela 08:00 - 16:00
(3 opinie) napisz opinię
Zuel Zakład usług elektrycznych Adam Gliszczyński

Informacje

Opis działalności
Zakład elektryczny Zuel działa nieprzerwanie od 1991 roku, a jego siedziba znajduje się w Toruniu. Właścicielem przedsiębiorstwa zajmującego się instalacjami elektrycznymi jest Adam Gliszczyński. Firma wykonuje usługi związane z instalacjami elektrycznymi, energetycznymi i teleinformatycznymi.
Produkty i usługi
Zakład usług elektrycznych Zuel kompleksowo podchodzi do każdego zlecenia. Przedsiębiorstwo zatrudniające doświadczonych elektryków i dysponujące specjalistycznym sprzętem zajmuje się zarówno przygotowaniem dokumentacji, jak i samymi pracami montażowymi. Dokładnie, terminowo i w konkurencyjnych cenach wykonuje instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, usługowych i zabytkowych oraz poza nimi. Ponadto montuje linie energetyczne i systemy teleinformatyczne.

Oferta Zuel obejmuje:
-linie kablowe niskiego napięcia,
-linie kablowe średniego napięcia
-linie napowietrzne niskiego napięcia,
-linie napowietrzne średniego napięcia,
-instalacje odgromowe,
-domofony,
-alarmy,
-złącza kablowe,
-stacje transformatorowe.

Elektrycy montują też tablice główne i licznikowe, automatykę przemysłową i oświetlenie wewnętrzne budynków oraz zewnętrzne uliczne. Specjalizują się również w montażu instalacji telefonicznych, pomiarach elektrycznych i przeglądach 5-letnich.
Poza montażem firma podejmuje się też modernizacji instalacji i usuwania awarii. W razie potrzeby pracuje także w nocy.

Prace wykonywane są w województwie kujawsko-pomorskim i w innych regionach Polski.

Więcej informacji o ofercie firmy Zuel znajduje się na stronie internetowej. Z pytaniami można też zadzwonić lub napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Julian
Solidni elektrycy. Polecam firmę Zuel.
K
kris1967
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Zuel. To prawdziwi profesjonaliści, co udowodnili, realizując duże zlecenie na montaż wewnętrznej instalacji elektrycznej na terenie mojego zakładu. Zajęli się siecią przesyłową, oświetleniem i montaż odgromienia. Wszystko działa bez zarzutu.
A
Arkadiusz
Firmę Zuel znam od wielu lat, ponieważ jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku wykonywali instalację elektryczną w mojej firmie. Później zlecałem im przeglądy stanu instalacji i czasami usuwanie usterek. Ostatnio ponownie miałem dla nich większą pracę, gdyż rozwinąłem biznes i trzeba było zamontować instalację w nowej hali. Podjęli się tego i sprawnie ukończyli zadanie. Instalacja działa bez zarzutu.

Słowa kluczowe

zuel,