Zuel Zakład usług elektrycznych Adam Gliszczyński

Montaż i naprawa instalacji elektrycznych, energetycznych i teleinformatycznych

Dystrybucja energii elektrycznej
ul. Wita Stwosza 14/2, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zuel Zakład usług elektrycznych Adam Gliszczyński

Informacje

Opis działalności
Zakład usług elektrycznych Zuel znajduje się w Toruniu. Działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i w innych miejscach Polski. Firma, której właścicielem jest Adam Gliszczyński, ma duże doświadczenie, ponieważ jest obecna na rynku od wczesnych lat 90. XX wieku. Wykonuje nawet najtrudniejsze zlecenia.
Produkty i usługi
Elektrycy Zuel to specjaliści od instalacji elektrycznych, teleinformatycznych i energetycznych. Są w stanie szybko i dokładnie wykonać nowe instalacje oraz usunąć awarie. Zajmują się między innymi kablowymi i napowietrznymi liniami średniego i niskiego napięcia, a także montażem oświetlenia ulicznego i wewnątrz budynków, na przykład w magazynach i halach przemysłowych. Elektrycy montują też stacje transformatorowe, tablice główne, tablice licznikowe, automatykę przemysłową oraz:
-domofony,
-alarmy,
-instalacje odgromowe,
-kamery telewizji przemysłowej,
-sieci telefonicznie.

Prace montażowe, modernizacje i serwis prowadzone są w budynkach mieszkalnych, usługowych, zabytkowych i przemysłowych. Przed i po zakończeniu prac elektrycy dokonują pomiarów elektrycznych. Zajmują się też 5-letnimi przeglądami elektrycznymi.

Więcej informacji dotyczących zakładu usług elektrycznych Zuel znajduje się na stronie internetowej. Z firmą można się skontaktować zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty mailowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

zuel,