Biuro Rachunkowe K&M Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe.

Kadry i płace
ul. Wojska Polskiego 43/45, 87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(56) 623 03 29
Biuro Rachunkowe K&M Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba biura K&M znajduje się w Toruniu. Specjalizujemy się w usługach rachunkowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności biura K&M są kompleksowe usługi księgowe, a także usługi rachunkowe. W naszej ofercie można znaleźć pełną obsługę księgową przedsiębiorstw w zakresie karty podatkowe, ryczałtu ewidencjonowanego czy rozliczeń z tytułu podatku od towarów i usług. Możemy zaproponować prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, jak również ksiąg rachunkowych. Podejmiemy się sporządzenia sprawozdań finansowych rocznych i kwartalnych.

Ponadto oferujemy obsługę kadrową, w tym:
- prowadzenie akt osobowych,
- rozliczanie wynagrodzeń,
- prowadzenie kartotek wynagrodzeń,
- rozliczanie czasu pracy oraz urlopów pracowniczych,
- obliczanie nadgodzin oraz ekwiwalentu za urlop.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z biurem K&M.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń