Calesco S.A.

Nowoczesne technologie grzewcze

Instalacja i serwis ogrzewania
87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Calesco S.A.
87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
NIP
9551957514
Telefon
Calesco S.A.

Informacje

Opis działalności firmy Calesco S.A. w Toruń
Systemy grzewcze to nasza specjalność w Calesco. Dostarczamy, serwisujemy oraz konserwujemy nowoczesne technologie grzewcze dla gospodarstw domowych, instytucji oraz zakładów przemysłowych. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Pracujemy całodobowo, aby zapewnić naszym klientom wsparcie o każdej porze i w każdej sytuacji. W branży funkcjonujemy od 1991 roku.
Produkty i usługi
Obsługujemy kotłownie i systemy grzewcze każdego typu, na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe. Zajmujemy się ich montażem oraz obsługą serwisową. Zapewniamy 24-godzinny zdalny monitoring instalacji oraz urządzeń grzewczych. Nasze usługi mają kompleksowy charakter. Na zlecenie klienta projektujemy instalacje, montujemy je, konserwujemy oraz naprawiamy. Do naszych zadań należy pierwsze uruchomienie kotłów, wymiana części, jak również usunięcie awarii. Budujemy kotłownie na każdy rodzaj paliwa dostępny na krajowym rynku. Podejmujemy się również optymalizacji ich działania oraz kalibracji. Projektujemy systemy trigeneracji i kogeneracji.

Przeprowadzamy również audyty energetyczne, pomiary gazowe i wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej. Podejmujemy stałą współpracę z klientami, jak również przyjmujemy jednorazowe zgłoszenia serwisowe.

Świadczymy usługi, takie jak:
- regulacja i montaż palników dwupaliwowych oraz olejowych,
- serwis i montaż instalacji elektrycznych,
- serwis i montaż kotłów gazowych,
- serwis i montaż kotłów olejowych,
- serwis i montaż instalacji centralnego ogrzewania,
- serwis i montaż pomp ciepła,
- budowa i naprawa stacji uzdatniania wody,
- instalacja i serwis promienników podczerwieni,
- montaż systemów fotowoltaicznych.

Naszym zadaniem są również naprawy palników gazowych, kotłów wodnych oraz kotłów parowych.

Gwarantujemy szybką reakcję na każde zgłoszenie. Pracujemy sprawnie i przykładamy się do powierzonego nam zadania. Zapewniamy klientom fachowe doradztwo techniczne.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Calesco S.A. z lokalizacji: Toruń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
C
Celina
Montowali u nas piec gazowy. Uruchomili go bez problemu. Wszystko działa prawidłowo od dłuższego czasu. Polecam tę firmę. To specjaliści.
F
Franek
Wiem, że moja spalarnia jest w dobrych rękach. Współpracuję z Calesco od dawna i mogę liczyć na profesjonalny serwis i monitoring. Znają się na swojej pracy.
K
KLIENT
Polecam!
N
T
F
Naprawde tania firma
Godne Polecenia, ceną są super.