Insektor Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Daniel Katulski

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
87-100 Toruń kujawsko-pomorskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Insektor Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Daniel Katulski jest Toruń w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 790 558... lub mailową: kontakt@insektor.com.pl
Z przedstawicielem firmy Insektor Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Daniel Katulski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 87-100 Toruń. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Insektor Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Daniel Katulski znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
J
N
Janusz N.
Bardzo porządna i profesjonalna firma. Atrakcyjna cena usług, rzetelność i profesjonalizm zasługuje na wyróżnienie. Komary i kleszcze wytępione i możemy się cieszyć ogrodem. Dziękuję i pozdrawiam.
W
Weronika
Bardzo dobrze wykonana usługa po poprzedniej firmie polecam
P
pan
Piszę w wyniku realizacji zlecenia dla mojej osoby. Wykonane zostało przez Państwa bardzo starannie i dobrze, jestem bardzo zadowolony. Wykazal się Pan dużą rzetelnością, dokładnością i profesjonalizmem. Życzę Panu, aby kolejne zlecenia również dobrze Państwu wychodziły, no i żeby mieli ich Państwo jak najwięcej, bo naprawdę są Państwo w tym dobrzy.
J
Jola
bardzo jestem zadowolona juz po pierwszym zabiegu dezynsekcji i najwazniejsze ze skutecznie
Z
zadowolony
bardzo rzetelna firma a przede wszyski profesjonalizm w tym czym sie zajmuja bardzo polecam firme 'INSEKTOR'
J
Janina
Polecam !!! Szybko,fachowo i skutecznie. Dezynsekcja przyniosła pozytywny efekt.
L
Lidia
Gorąco polecam, pełen profesjonalizm ..
T
Tomasz
Polecam tę firmę! Pan Daniel rzeczowo i konkretnie podszedł do sprawy, widać,że posiada wiedzę i skutecznie ją wykorzystuje w swojej pracy. W moim przypadku dezynsekcja się powiodła, problem insektów zniknął. Profesjonalizm w niewygórowanej cenie!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.