Artykuły papiernicze Iga Ewa Molińska

Sprzedaż artykułów papierniczych

Artykuły biurowe
ul. Żabia 5, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artykuły papiernicze Iga Ewa Molińska

Informacje

Opis działalności
Firma Iga funkcjonuje na rynku od 2018 roku i zajmuje się sprzedażą artykułów biurowych. Siedziba działalności mieści się we Włocławku. Właścicielką jest Ewa Molińska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zakład poligraficzny Iga oferuje szeroki wybór artykułów papierniczych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

- bloki,
- notesy,
- koperty,
- zeszyty,
- segregatory,
- teczki,
- koszulki do segregatora.

Do artykułów papierniczych oferowanych przez firmę należą także różnego rodzaju artykuły dekoracyjne, takie jak np. wstążki zwykłe i satynowe. Polecane są również obwoluty na dokumenty dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, firma Iga posiada szeroki wybór wyposażenia szkolnego, do którego należą między innymi artykuły piśmiennicze, papiernicze oraz plastyczne. Istnieje również możliwość zakupu zabawek dziecięcych.

Produkty oferowane przez firmę są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Gwarancją jest utrzymywana solidność i konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy wnikliwie znajdą przedstawianą ofertę, dzięki czemu bez problemu pomogą w doborze odpowiedniego produktu.

Więcej informacji na temat asortymentu otrzymają Państwo poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Zachęcamy również do odwiedzenia siedziby firmy we Włocławku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Iga.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń