Zakład Zwalczania Szkodników Fenda w Panoramie Firm

Zakład Zwalczania Szkodników Fenda


ul. Armii Krajowej 1A
87-800 Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie
Informacje

Opis działalności

Zakład nasz dysponuje odpowiednią wiedzą oraz pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży DDD

Produkty i usługi

NASZĄ OFERTĘ DEDYKUJEMY DLA TWOJEGO DOMU, FIRMY, GOSPODARSTWA I INSTYTUCJI.

Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczeniu przed szkodnikami całych obiektów. Opracowujemy indywidualne programy i procedury odnośnie szkodników zgodnie z wymaganiami systemu HACAP i IMP. Prowadzimy też skuteczną walkę z narastającym PROBLEMEM PLUSKWY domowej. Usługi wykonujemy najnowocześniejszymi z dostępnych na rynku preparatami do dezynsekcji pomieszczeń posiadającymi atesty Ministerstwa Zdrowia.

OBSŁUGUJEMY:

- mieszkania i domy prywatne,

- spółdzielnie mieszkaniowe,

- zakłady produkcyjne branży spożywczej,

- przemysłowej i rolniczej

- magazyny zbożowe i młyny

- hotele i pensjonaty

- sklepy spożywcze i hurtownie

- placówki użyteczności publicznej

- zakłady gastronomiczne

- internaty, szkoły, przedszkola, żłobki

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:

- usuwanie pluskiew

- likwidacja pluskiew

- usuwanie pluskwy domowej

- likwidacja pluskwy domowej

- deratyzacja

- dezynfekcja

- usuwanie szkodników

- zwalczanie szkodników

- usuwanie prusaków

- usuwanie karaluchów

- likwidacja szkodników

- fumigacja

- usuwanie pluskiew

- usuwanie os

- usuwanie szerszeni

- usuwanie pcheł

- usuwanie komarów

- usuwanie rybików cukrowych

- usuwanie mrówek

- zwalczanie nornic

- zwalczanie myszy

- zwalczanie szczurów

- gazowanie zboża

- gazowanie domów

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Konin, Lipno, Mogilno, Aleksandrów Kuj., Toruń, Inowrocław, Płock, Radziejów, Włocławek, Koło
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(16 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Zofia
2018-11-13
Dzięki firmie Fenda pozbyłam się uciążliwego problemy . Bardzo polecam .
Kazik ze Szpetala Górnego
2018-10-29
Jan
2018-10-02
Ludzie z tej firmy w czerwcu robili magazyn i bina u mojego sąsiada. Pogadalim i sąsiad się pytał czy już robiłem powiedziołem że jo . wstydziłem się jak robaki mi się w życie zalęgły i nie chciałem zapytać go o nich. Syn poszukał w internecie i przyjechali raz i drugi i trzeci. Smód był na całym obejściu od tych chemikaliów, psy mi kichały i krowy. Kobita mi awanturę zrobiła ile to kosztuje i weszła żona sąsiada przyszła do mojej. żona jej powiedziała i ta zadzwoniła po swojego. Sąsiad zadzwonił do nich i przyjechali. Opowiadać by długo było co mówili. Zrobili raz i jest dobrze . Obiecałem sąsiadowi że napiszę pochwałe
Właściciel firmy
2018-09-27
Bardzo polecam, Ci ludzie znają się na swojej pracy! Dwa lata temu podpisałem umowę z firmą Fenda na obsługę mojego zakładu i od dwóch lat żadna kontrola niema do czego się doczepić.
Jarek Dobrzyń nad Wisłą
2018-09-09
profesjonalna obsługa telefoniczna i praktyczna. Pozbyłem się pcheł dopiero po odnalezieniu tej firmy. Powiedzieli , że za jednym razem tego się nie zrobi , a nie jak inni bajerowali i brali kasę. Zrobili jak mówili i nie ma ! I polecam !
Wojtek ze Śródmieścia
2018-09-03
Polecam bardzo ! Miła obsługa , znają swoją pracę !
Zadowolona Zofia
2018-08-16
Najbardziej rzetelna firma i miła obsługa !!!!!!!
Katarzyna
2018-08-09
Przez 3 miesiące różne firmy niby zwalczały u mnie pluskwy. Pluskwy były nadal i nas gryzły, a pieniędzy wydałam na to bardzo dużo, aż trafiłam do tej firmy. Po pierwszym zabiegu już spaliśmy spokojnie. Bardzo polecam , sympatyczna pani pod telefonem i profesjonalny pan robiący zabieg!
Babcia Weronika
2018-07-18
Miła i kompetentna Pani, znająca się na swojej pracy. Wszystko dokładnie wytłumaczyła , poradziła. Pan wykonujący pogrom robactwa w moim mieszkaniu też sympatyczny.
Jerzy
2018-04-20
Od znajomych otrzymałem namiar na firmę. Odebrała telefon bardzo sympatyczna pani, która odpowiedziała na moich chyba ze 100 pytań bez pośpieszania rozmowy. Wytłumaczyła i doradziła i ten jej subtelny głosik....bajka ! Zastanawiam się o co zapytać jeszcze aby móc do niej zadzwonić jeszcze.
Olga
2018-04-20
Pawel
2018-04-20
Namiary na firmę dostałem od znajomych , którzy mają podpisana stałą umowę z firmą Fenda na obsługę swoich sklepów . Nalegali abym zadzwonił od nich , już chcieli mi pomóc, natychmiast. Zadzwoniłem dopiero po przyjeżdzie do domu i dobrze zrobiłem. Pani aż słodka odpowiedziała na ponad 100 moich pytań, bez żadnych pośpieszeń w temacie , głos anielski, na koniec rozmowy usługę przyjęła a ja się zastanawiam jaki znaleźć pretekst aby do niej zadzwonić.!
Olga
2018-04-20
Leszek i Anna
2018-04-19
Absolutnie zgadzam się z opiniami !!!!!! Pani bardzo kompetentna nie nastawiona na kasę tylko na pomoc . Rozmowa z nią przebiegła zupełnie inaczej , niż w kontakcie z innymi firmami gdzie tylko chciano przyjąć zlecenie i mnie spławić , a przede wszystkim wszyscy z wyjątkiem tej Pani sugerowali mi abym się pozbył kanap i foteli , w których są pluskwy i że muszę się wyprowadzić na 3 dni z domu. Całe szczęście , że żona jeszcze kazała mi zadzwonić pod numer 608 731 889 do firmy Fenda. Nie musieliśmy nic wyrzucać , nie musieliśmy się wyprowadzać ! Wszystko zostało zrobione z zachowaniem pełnej dyskrecji i profesjonalizmu ! Dziękujemy i polecam!
Andrzej
2018-03-21
Bardzo miła obsługa przez telefon. Wszystko rzetelnie wytłumaczone i już wiedziałem, że na pewno skorzystam właśnie z tej firmy. Po pluskwach ani śladu. Polecam.
Zadowolenie i będą polecać
2018-03-01
Bardzo miła Pani i kompetentna po wybraniu numeru 608731889 się zgłasza. Wytłumaczy wszystko w zaistniałym problemie bardzo profesjonalnie. Rozmowa trwała ok 20 minut i jestem z niej bardzo zadowolony z żoną . Ta osoba nie przyjęła tylko zgłoszenia , nie była nastawiona na klienta i kasę . W dzisiejszych czasach przyznam , że jest to na miarę złota. Przytoczę jeszcze, że żona się uparła zadzwonić , a było po godz 21 , a była to już 3 firma do której dzwoniliśmy i tylko chciano przyjąć zamówienie i nas spławiano po krótkiej rozmowie
Pokaż więcej
usuwanie pluskiew, likwidacja pluskiew, likwidacja pluskwy domowej, usuwanie pluskwy domowej, zwalczanie pluskwy domowej, deratyzacja, fumigacja, zwalczanie prusaków, usuwanie prusaków, usuwanie karaluchów, usuwanie myszy, zwalczanie szczurów, usuwanie os, usuwanie komarów, gazowanie zboża, gazowanie myszy

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Armii Krajowej 1A
87-800 Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie