Jal PHU Jarosław Cieślak

Zwalczanie zagrożeń sanitarnych

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Hoża 10/68, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Jal PHU Jarosław Cieślak

Informacje

Opis działalności
Jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Jal, które znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim oferujemy naszym Klientom usługi w zakresie dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Właścicielem naszej firmy jest Jarosław Cieślak.
Produkty i usługi
Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem zagrożeń sanitarnych. Działamy tak, by skutecznie usunąć insekty, mikroorganizmy, gryzonie i inne szkodniki. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji.

Wykonujemy czynności takie jak:
- dezynfekcja
- dezynsekcja
- deratyzacja
W zakres usług wchodzi dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu, dezynfekcja mieszkania po zmarłym, mycie kanałów zsypowych i komór zsypowych, odgrzybianie chemiczne, ozonowanie.

Skutecznie tępimy mrówki, pluskwy, karaluchy, kleszcze itd.

Pracujemy korzystając z nowoczesnego sprzętu, nosimy odzież ochronną, używamy atestowanych środków chemicznych o wysokiej skuteczności. Zadania realizujemy trzymając się norm sanitarnych, działamy bezpiecznie dla środowiska.

Profesjonalizm naszych usług mogą potwierdzić liczne certyfikaty oraz uprawnienia. Umożliwiają one nam realizację zleceń DDD w szpitalach, hotelach, restauracjach itd.

Udzielamy gwarancji na nasze usługi. Cenę ustalamy indywidualnie z Klientem. Zależy ona od rodzaju zlecenia, jego skali i ilości użytego środka.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
S
Sivan7342
Współpraca przebiegła bez zarzutu, nie mam żadnych uwag co do pracy.
A
Apyla
Prawdziwi eksperci od likwidacji szkodników. Deratyzację wykonują sprawnie i tanio. Po zabiegu nie ma już ani śladu po szczurach.
B
Bnyruk559
Mrówek pozbyli się szybko. Na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości.