Euro Express Barbara Czachowska

Pomoc drogowa, holowanie aut, pomoc drogowa całodobowo - najlepsze ceny!

ul. Jagiellońska 11 lok. 16, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 163 010
606864009
Adres korespondencyjny
ul. Jagiellońska 11 lok. 16, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Euro Express to nowoczesna firma transportowa, w której stały rozwój, ciągłe doskonalenie i unowocześnianie systemów zarządzania flotą pozwala dostosować zakres oraz jakość usług do zmieniających się potrzeb klientów. Bezpieczeństwo oraz ekologiczne podejście do transportu to dla nas priorytet, dlatego wszystkie nasze samochody spełniają normę emisji spalin EURO 5/EURO 6 oraz wyposażone są w profesjonalny system monitorowania pozycji pojazdu w czasie rzeczywistym, a nad przebiegiem każdego transportu całodobowo, 7 dni w tygodniu czuwa doświadczony personel. Od początku działalności stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług czego dowodem jest uczestnictwo w programach Rzetelna Firma oraz FairPay, których członkiem jesteśmy nieprzerwanie od 2015 roku.

Nasza firma specjalizuje się w przewozie ekspresowym towarów, transportem specjalistycznym pojazdów oraz jachtów samochodami dostawczymi o DMC do 3,5 tony na terenie Polski i Unii Europejskiej.

W skład naszej floty wchodzą:
* auta dostawcze Renault Master z zabudową typu Plandeka/Firanka 8 europalet oraz kabiną sypialną Spojtrak dzięki której nasi kierowcy są w stanie dotrzeć w najdalsze rejony Europy aby terminowo i bezpiecznie dostarczyć powierzony ładunek,
* auta dostawcze Renault Master typu Furgon z zabudową przeznaczoną dla 5-ciu europalet oraz sypialnią dla kierowcy,
* autolaweta Iveco Daily z najazdem o długości 5 metrów wyposażona w pneumatyczne zawieszenie samopoziomujące oraz profesjonalną wciągarkę umożliwiającą bezpieczny załadunek pojazdów,
* Renault Master Trafic Long w wersji Passenger, 9-cio osobowy Van przeznaczony do przewozu osób oraz dedykowanych przewozów VIP.

Ponadto posiadamy specjalistyczne przyczepy podłodziowe do przewozu jachtów oraz lawety przystosowane do przewozu aut osobowych oraz dostawczych.
Opis działalności
Firma Wielobranżowa Euro Express to nowoczesna, rozwijająca się firma transportowa oferująca przewóz towarów, pojazdów oraz jachtów na terenie Unii Europejskiej.
Produkty i usługi
Stały rozwój, ciągłe doskonalenie i unowocześnianie naszej firmy pozwala dostosowywać zakres i jakość usług do zmieniających się potrzeb klientów.

Oferujemy usługi pomocy drogowej oraz holowanie aut osobowych i dostawczych głównie w rejonie Włocławka, na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Oferta:
- usługi 24/7 dni w tygodniu (również w święta),
- holowanie i transport pojazdów osobowych i dostawczych,
- dowóz paliwa,
- odpalanie samochodów osobowych i dostawczych,
- transport pasażerów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń