Zakład Zwalczania Szkodników FENDA

Skuteczne zwalczanie owadów i gryzoni

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Ostrowska 16/103, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
(18 opinii) napisz opinię
Telefon
608 731 889
Zakład Zwalczania Szkodników FENDA

Informacje

Opis działalności
Zakład nasz dysponuje odpowiednią wiedzą oraz pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży DDD. Stawiamy na jakość pracy i zadowolenie klientów w rozwiązywaniu gryzących uciążliwych problemów. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę oraz doskonalimy umiejętności zawodowe z zakresu Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji (DDD).
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu przed szkodnikami całych obiektów. Opracowujemy indywidualne programy i procedury odnośnie szkodników zgodnie z wymaganiami systemu HACCAP i IMP.

Naszą ofertę dedykujemy dla Twojego domu, firmy, gospodarstwa i instytucji. Usługi wykonujemy najnowocześniejszymi z dostępnych na rynku DDD preparatami oraz metodami dostosowanymi do dezynfekowanych pomieszczeń i obszarów. Wszystkie stosowane przez nas preparaty posiadają atesty Ministerstwa Zdrowia.

Zwalczamy szkodniki:
- biegające (prusaki, pluskwy, pchły, mrówki itp.).
- latające (muchy, komary, meszki, osy, szerszenie, mole itp.).
- szkodniki magazynowe , gryzonie.

Nasi specjaliści zajmują się likwidacja szkodników każdego rodzaju. Z pomocą naszej firmy są Państwo
w stanie pozbyć się PLUSKWY DOMOWEJ, komarów czy karaluchów. Przed rozpoczęciem zabiegu zostaną Państwo poinstruowani o działaniu preparatu i jego skuteczności.

Zachęcamy do kontaktu.

Opinie

(18 opinii) napisz opinię
S
Stefan
Mówią, że sierpień to miesiąc szerszeni ..a niech sobie będzie tylko dlaczego akurat u nas sobie upodobały miejsce na gniazdo? Dzwoniłem i szukałem pomocy w straży i po firmach i opisywałem zagrożenie z umiejscowieniem gniazda i spotykałem się przeważnie z odmową, przeważnie, bo w dwóch firmach zaśpiewali mi po 700 zł bez gwarancji. , aż trafiłem na tą firmę. Odebrała kobieta o miłym głosie i obiecała ,że jadąc od klienta podjedzie do mnie. Baliśmy się , bo nie miała odpowiedniego zabezpieczenia stroju na szerszenie , bo nie była przygotowana na takie nagłe zlecenie. Poradziła sobie super i nie jeden facet powinien się uczyć od tej kobiety. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i uznaniem. Nasze dzieciaki dezodoranty nam zużywają i bawią się w odważną Panią Beatę. Wielki szacunek jeszcze raz dla Pani. Kwota za zabieg nie przekroczyła 200 zł.
A
Adaś
Wielki szacunek i uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie + wiedza !
J
Janek
Zgodnie z obietnicą POLECAM najbardziej miłą i profesjonalną obsługę.
A
Agnieszka
Bardzo dziękujemy za pomoc.
E
I
R
Ela i Ryszard
Jestem z zawodu lekarzem i nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę kiedyś mieć taki problem aby szukać pomocy w firmie DDD. Firmę wyszukała żona i miała "NOSA" . Zamiast faceta przyszła bardzo miła pani, która wyczerpująco żonie odpowiedziała na wszystkie pytania i na moje , bo musiałem swoje trzy grosze dopowiedzieć. Wiedza, inteligencja, psychologia i to coś , że moja żona się z Panią Beata zaprzyjaźniła. Polecamy
M
MOPS
Bardzo dziękujemy za szybką reakcję i zaangażowanie .
K
Karolina
Potwierdzam bardzo duża wiedza teoretyczna, która przekłada się na praktykę. Dzwoniąc do innych firm w żadnej nie udzielono mi tak wyczerpujących odpowiedzi i dlatego zdecydowałam się na tą firmę. Jestem bardzo zadowolona wykonanych prac i dlatego podpisałam umowę z firmą Fenda na obsługę mojej firmy.
J
Jarosław
Z całą moją odpowiedzialnością polecam. Bardzo duża wiedza teoretyczna i super wykonane prace i przemiła obsługa !
R
M
Ryszard M
Dziękuję i bardzo polecam.
W
Waldemar
Polecam, pełen profesjonalizm
R
Roma
Bardzo dziękuję za poświęcenie mi swojego niedzielnego czasu, który przeznacza się na odpoczynek i spędzenie go z rodziną, aby pomóc mi i moim domownikom. Jedyna osoba, która zareagowała z obdzwonionych przeze mnie firm. Wspaniała osoba, bardzo miła , z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a przede wszystkim będziemy spać spokojnie.
W
Wiesiek
Bardzo miła Pani przyjmująca zlecenie, która bez pośpiechu krok po kroku wszystko wytłumaczyła wytłumaczyła. Prace wykonane rzetelnie . Polecam jak obiecałem że będę !
W
Władysław
Polecam !
W
O
P
Wyzwolona od pluskwy domowej
Jeśli ktoś by miał problem z pluskwami, to bardzo polecam Panią Beatę. Kompetentna osoba z dużą wiedzą i starannością podchodzi do swojej pracy. Przesypiam już całe noce. Nic mnie nie gryzie. Wcześniej przychodzili do mojego mieszkania "usunąć" problem panowie z innych firm, a problem wciąż był ! Polecam z całego serca .
J
Jarosław
Polecam firmę, jeśli ktoś ma pluskwy.!!!
S
Sławek
Skorzystałem z usług tej fendy i jestem bardzo zadowolony
A
Anna
Polecam, bardzo kompetentna firma.
A
Ania
Polecam firmę!