Zakład Zwalczania Szkodników Fenda

Skuteczne zwalczanie owadów i gryzoni

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Ostrowska 16/103, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
(22 opinie) napisz opinię
Zakład Zwalczania Szkodników Fenda

Informacje

Opis działalności
Nasz Zakład Zwalczania Szkodników Fenda oferuje pełen zakres usług w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji (DDD). Siedziba naszej firmy znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Oferujemy pełen zakres usług DDD, a także zabezpieczamy przez szkodnikami obiekty mieszkalne, biurowe i instytucjonalne oraz magazyny i gospodarstwa rolne . Wdrażamy odpowiednie procedury według systemów HACCP oraz IMP oraz dostosowujemy metody do pomieszczeń oraz obszarów. Preparaty, z których korzystamy w naszej pracy posiadają odpowiednie atesty zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia, a przed zabiegiem informujemy klientów o działaniu preparatu i jego skuteczności.

Zapewniamy profesjonalne pozbycie się intruzów każdego rodzaju. Tępimy szkodniki:
- biegające, w tym prusaki, pluskwy, pchły, mrówki itp.
- latające, między innymi muchy, komary, meszki, osy, szerszenie, mole itp.
- szkodniki magazynowe
- gryzonie.
Do naszych zadań należy także odkomarzanie.

Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która posiada ogromną wiedzę w zakresie metod zwalczania szkodników, a także wieloletnie doświadczenie w branży. Na bieżąco podnosimy nasze kwalifikacje oraz doskonalimy umiejętności zawodowe. Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, co przedkłada się na skuteczne pozbycie się gryzących i uciążliwych problemów, a co za tym idzie – zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty.

Opinie

(22 opinie) napisz opinię
J
Joanna
Polecam z serducha !
M
J
Mariola J
Pierwszy raz korzystałam z takiego rodzaju firmy i usług, bałam się bardzo jak to będzie. Bardzo mili ludzi do mnie przyszli , bardzo przyjażnie nastawieni, wszystko wytłumaczyli po ludzku. Miałam wrażenie jakbym znała ich od dawna. Pomogli w sprawach, które ja powinnam przygotować, a o których wcześniej mnie informowano przy zgłoszeniu. Wynik działania imponujący po zabiegu .
J
Janina
Dyskretnie i bardzo sprawnie i dokładnie . Polecamy.
I
J
Irena J
Wielki szacunek dla Pani za zaangażowanie w sprawę i skutek. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecamy z całego serca!
S
Stefan
Mówią, że sierpień to miesiąc szerszeni ..a niech sobie będzie tylko dlaczego akurat u nas sobie upodobały miejsce na gniazdo? Dzwoniłem i szukałem pomocy w straży i po firmach i opisywałem zagrożenie z umiejscowieniem gniazda i spotykałem się przeważnie z odmową, przeważnie, bo w dwóch firmach zaśpiewali mi po 700 zł bez gwarancji. , aż trafiłem na tą firmę. Odebrała kobieta o miłym głosie i obiecała ,że jadąc od klienta podjedzie do mnie. Baliśmy się , bo nie miała odpowiedniego zabezpieczenia stroju na szerszenie , bo nie była przygotowana na takie nagłe zlecenie. Poradziła sobie super i nie jeden facet powinien się uczyć od tej kobiety. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i uznaniem. Nasze dzieciaki dezodoranty nam zużywają i bawią się w odważną Panią Beatę. Wielki szacunek jeszcze raz dla Pani. Kwota za zabieg nie przekroczyła 200 zł.
A
Adaś
Wielki szacunek i uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie + wiedza !
J
Janek
Zgodnie z obietnicą POLECAM najbardziej miłą i profesjonalną obsługę.
A
Agnieszka
Bardzo dziękujemy za pomoc.
E
I
R
Ela i Ryszard
Jestem z zawodu lekarzem i nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę kiedyś mieć taki problem aby szukać pomocy w firmie DDD. Firmę wyszukała żona i miała "NOSA" . Zamiast faceta przyszła bardzo miła pani, która wyczerpująco żonie odpowiedziała na wszystkie pytania i na moje , bo musiałem swoje trzy grosze dopowiedzieć. Wiedza, inteligencja, psychologia i to coś , że moja żona się z Panią Beata zaprzyjaźniła. Polecamy
M
MOPS
Bardzo dziękujemy za szybką reakcję i zaangażowanie .
K
Karolina
Potwierdzam bardzo duża wiedza teoretyczna, która przekłada się na praktykę. Dzwoniąc do innych firm w żadnej nie udzielono mi tak wyczerpujących odpowiedzi i dlatego zdecydowałam się na tą firmę. Jestem bardzo zadowolona wykonanych prac i dlatego podpisałam umowę z firmą Fenda na obsługę mojej firmy.
J
Jarosław
Z całą moją odpowiedzialnością polecam. Bardzo duża wiedza teoretyczna i super wykonane prace i przemiła obsługa !
R
M
Ryszard M
Dziękuję i bardzo polecam.
W
Waldemar
Polecam, pełen profesjonalizm
R
Roma
Bardzo dziękuję za poświęcenie mi swojego niedzielnego czasu, który przeznacza się na odpoczynek i spędzenie go z rodziną, aby pomóc mi i moim domownikom. Jedyna osoba, która zareagowała z obdzwonionych przeze mnie firm. Wspaniała osoba, bardzo miła , z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a przede wszystkim będziemy spać spokojnie.
W
Wiesiek
Bardzo miła Pani przyjmująca zlecenie, która bez pośpiechu krok po kroku wszystko wytłumaczyła wytłumaczyła. Prace wykonane rzetelnie . Polecam jak obiecałem że będę !
W
Władysław
Polecam !
W
O
P
Wyzwolona od pluskwy domowej
Jeśli ktoś by miał problem z pluskwami, to bardzo polecam Panią Beatę. Kompetentna osoba z dużą wiedzą i starannością podchodzi do swojej pracy. Przesypiam już całe noce. Nic mnie nie gryzie. Wcześniej przychodzili do mojego mieszkania "usunąć" problem panowie z innych firm, a problem wciąż był ! Polecam z całego serca .
J
Jarosław
Polecam firmę, jeśli ktoś ma pluskwy.!!!
S
Sławek
Skorzystałem z usług tej fendy i jestem bardzo zadowolony
A
Anna
Polecam, bardzo kompetentna firma.
A
Ania
Polecam firmę!