Firma Maciejewski

ul. Płocka 16/18, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(54) 232 50 28
Adres korespondencyjny
ul. Płocka 16/18, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Maciejewski ma swoją siedzibę we Włocławku, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się dystrybucją mebli oraz świadczymy usługi budowlane. Nasza firma to dwie odrębne od siebie działalności, które łączy jedna ważna rzecz – najwyższa jakość. Możemy zaoferować Państwu niecodzienne i bardzo dokładnie wykonane meble najrozmaitszych rodzajów oraz profesjonalne usługi remontowo-budowlane.
Produkty i usługi
Nasz sklep meblowy to kompleksowa oferta wyposażenia przestrzeni mieszkalnej oraz użytkowej. Znajdą u nas Państwo meble, które wpasują się do każdego pomieszczenia i wypełnią je idealnie.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad czterdziestu lat. Przez cały ten czas działania udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych usług oraz produktów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

W ramach naszej oferty meblowej proponujemy:

Meble pokojowe,
Meble apteczne,
Meble kuchenne,
Meble łazienkowe.

Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją kabin sanitarnych oraz mebli biurowych. Nasz asortyment to również niezwykle funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi, które dzięki systemowi Indeco nigdy się nie zacinają i znacznie ułatwiają korzystanie z szafy. Proponujemy również perfekcyjnie wykonane garderoby oraz różnego rodzaju dodatki do mebli jak okucia i inne akcesoria. Wykonujemy meble na zamówienie oraz prowadzimy sprzedaż frontów i blatów meblowych, wśród którychmożna wyróżnić fornirowane, drewniane oraz lakierowane.

Drugi profil naszej działalności to usługi remontowo-budowlane. Zajmujemy się kompleksowymi pracami wykończeniowymi - od szpachlowania po kładzenie posadzek. Wykonujemy montaż oraz konserwacje instalacji elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Modernizacja starych budynków oraz pomiary elektryczne to również nasza broszka.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani specjaliści. Nasza ekipa remontowa to doświadczeni budowlańcy, którzy są w stanie podjąć się każdego zadania i wykonać je perfekcyjnie, natomiast nasi stolarze oraz sprzedawcy zawsze trafnie podpowiedzą przy wyborze mebli oraz przygotują coś specjalnie na życzenie klienta.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń