Vacuum-Tech s.c. Brzozowski M., Grzanka M.

Sprzedaż i serwis pomp próżniowych

Pompy
ul. Płocka 26, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 226 852
Adres korespondencyjny
ul. Płocka 26, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Vacuum-Tech to firma z Włocławka, w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do Marcina Brzozowskiego i Marka Grzanki, a zajmuje się technologią próżniową. Działa na rynku od 2007 roku.
Produkty i usługi
Vacuum-Tech sprzedaje nowe i używane pompy próżniowe renomowanych producentów, takich jak Gardner Denver (Rietschle), Busch i Becker. Serwisuje je również wraz z urządzeniami wielu innych marek. Pompy znajdujące się w ofercie charakteryzują się dużą wydajnością, niezawodnością i atrakcyjnymi cenami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci otrzymują dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Są to m. in. pompy rotacyjne łopatkowe, próżniowe, olejowe. Ich działanie oparte jest na smarowaniu, chłodzeniu i uszczelnianiu olejem mineralnym albo syntetyczny. Mogą być dostarczane w wersjach wydajności od 4 do 1535 m3/h i podciśnienia 0,1 mbar (-0.99bar). Wśród pomp rotacyjnych znajdują się też suche urządzenia. Chłodzenie zapewniane jest powietrzem, a łopatki wykonane są z grafitu. Ich wydajność to od 3 do 150 m3/h).

Vacuum-Tech sprzedaje ponadto:
-kompresory suche
-kompresory próżniowo-ciśnieniowe
-dmuchawy bocznokanałowe
-pompy kłowe (lobowe)

W tym ostatnim przypadku pompy i kompresory pracują na sucho. Działają dzięki dwóm lobom w cylindrze, które obracają się w
przeciwnych kierunkach zasysają sprężają i wypompowują powietrze lub gaz.

Do wszystkich urządzeń można kupić części zamienne. Są to łopatki, uszczelki, filtry oleju i powietrza oraz separatory. Dostępne są też:
-łożyska
-zawory
-sprzęgła
-wzierniki
-oleje
-smary

Części używane są podczas prac serwisowych prowadzonych przez przedsiębiorstwo. Firma zapewnia całodobową pomoc, siedem dni w tygodniu.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Vacuum-Tech. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje pompy Gardner Denver (Rietschle), Busch i Becker. Ponadto serwisuje urządzenia takich marek jak Alcatel, Becker,
Busch, DVP, Edwards,Gardner Denver, Mil’s, Oerlikon Leybold, Orion,Pneumofore, PVR, Rietschle, Tepro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń