X Drog s.c. Jakub Piotrowski, Marcin Wilczyński

Nadzór nad budowami

Nadzór budowlany
ul. Suszycka 58, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
884 345 733
Adres korespondencyjny
ul. Suszycka 58, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma X Drog zlokalizowana jest we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od 2016 roku istniejemy na rynku. Właściciele to Jakub Piotrowski i Marcin Wilczyński.
Produkty i usługi
Do zadań naszej firmy należy budowa, remonty i utrzymanie dróg. Jesteśmy bardzo nowoczesną oraz doświadczoną w pracy spółką. Naszymi cechami są szybkość realizacji, dokładność i innowacyjność. Podejmujemy się pilnowania bezpieczeństwa na drogach z robotami, kierowania organizacją ruchu.

Oferujemy takie prace jak:

* roboty drogowe,
* remonty i naprawy dróg asfaltowych,
* naprawa dróg bitumicznych,
* remonty i naprawy dróg betonowych,
* naprawa dróg metodami iniekcyjnymi,
* naprawa dróg przy użyciu materiałów bitumicznych,
* zalewanie spękań,
* uszczelnianie pęknięć nawierzchni.

Proponujemy także iniekcję ciśnieniową, roboty gwarancyjne drogowe, remonty oraz naprawy obiektów mostowych i inżynieryjnych. Trudnimysię robotami brukarskimi drogowymi, robotami asfaltowymi, naprawą nawierzchni asfaltowych i budową chodników asfaltowych.

W ofercie posiadamy również budowę parkingów, układanie kostki brukowej, prace ziemne, usługi koparko-ładowarką, w tym: niwelację terenu, melioracje. Ponadto wykonujemy transport kruszywa i transport drogowy.

Specjalizujemy się także w nadzorowaniu budowlanym. Dbamy o to, by roboty przebiegały zgodnie z planem i aby projekt spełniał wszelkie normy.

Pracują u na jedynie wyszkoleni fachowcy. Doskonale posługują się naszym nowoczesnym sprzętem i dzięki temu zapewniają szybką i precyzyjną realizację robót.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń