Waspak sp. z o.o.

Profesjonalizm, solidność, perfekcja i najwyższa jakość usług. Zapraszamy.

Opakowania z tworzyw sztucznych
ul. Wapienna 7, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Waspak sp. z o.o.

Informacje

O nas
Firma Waspak powstała w 2012 roku i od tamtej pory działamy w sektorze produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą działającą w skali całej Polski, jak i na rynkach zagranicznych. Od lat współpracujemy z firmami, przedsiębiorstwami i instytucjami z całego kraju. Od samego początku wychodziliśmy z założenia, że tylko profesjonalne, solidne świadczenie usług i produkcja wyrobów najwyższej jakości w dzisiejszych czasach są kluczem do sukcesu. W dniu dzisiejszym po latach działania w branży ze spokojem możemy przyznać że firma Waspak jest firmą znaną na naszym rynku i co ważne cieszącą się nienaganną opinią wśród naszych odbiorców. Nieustannie dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, którzy szukają firmy rzetelnej, solidnej i co ważne, wychodzącej na przeciw potrzebom dzisiejszego rynku.
Opis działalności
Firma Waspak ma swoją siedzibę we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy duże doświadczenie, działamy na rynku od 2012 roku. Właścicielem jest Łukasz Wasielewski.
Produkty i usługi
Jesteśmy dumni ze stabilnej i ugruntowanej pozycji jaką po latach udało nam się osiągnąć. Nasi specjaliści udzielą wszystkich odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą opakowań oraz wyrobów z tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdą Państwo:
* opakowania z tworzyw sztucznych,
* wyroby z tworzyw sztucznych,
* doniczki z tworzyw sztucznych,
* donice z tworzyw sztucznych,
* plastikowe donice,
* miarki,
* dozowniki,
* skrzynki ogrodnicze,
* dozowniki do proszku,
* miarki do proszku,
* wiadra,
* wiaderka i wiele innych produktów z tworzyw sztucznych.

Zaopatrujemy i jesteśmy dostawcą dla hurtowni, sklepów i innych firm zajmujących się produkcją wyrobami z innych sektorów w całej Polsce.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń