Agnieszka Wrześniewska - stylizacja rzęs & makijaż permanentny

PROFESJONALNA STYLIZACJA RZĘS I SZKOLENIA.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Wronia 11a, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
516 472 115
Adres korespondencyjny
ul. Wronia 11a, 87-800 Włocławek kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Piękne i długie rzęsy to podstawa! Zapraszamy! Oferujemy Państwu przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs oraz profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji rzęs.
Produkty i usługi
Teraz możesz mieć rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś.
Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia.

Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne, a dzięki metodzie zagęszczania rzęsa do rzęsy, oko będzie wyglądało naturalnie.
Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód.

Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień.

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy.
Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór długości, grubości a nawet koloru rzęs. Ilość i długość doklejonych rzęs decyduje o efekcie końcowym.

Dodatkowo oferujemy Państwu laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs. To połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.

Ważnym atutem naszego Studio jest możliwość wyszkolenia w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs różnymi metodami.


Oferujemy:

- szkolenie - metoda podstawowa 1:1
- szkolenie z objętości lekkich (metody 2-4D)
- szkolenie z objętości mocnych (metody powyżej 4D)

Ucząc się przedłużania rzęs z nami masz pewność, że szybko opanujesz nowe umiejętności, a Twoje klientki będą zadowolone z wykonanych zabiegów.

W ostatnim czasie do naszej oferty dołączył makijaż permanentny. Wykonujemy makijaż permanentny brwi i ust metodą ombre i pudrową. Zachęcamy wszystkie Panie do skorzystania z tej oferty.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
alexis
polecam Panią Agnieszkę, profesjonalistka w swoim fachu. Byłam nie raz na rzęsach i zawsze wychodziłam z uśmiechem na twarzy i nowym spojrzeniem :-)