Polsusz Sp. z o.o. Kujawskie przedsiębiorstwo produkcji przetwórstwa i usług rolniczych

Suszenie marchwi, buraków i pietruszki

Usługi rolnicze
87-704 Łówkowice 57 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(54) 273 05 55
Adres korespondencyjny
87-704 Łówkowice 57 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Polsusz to miejsce, w którym zajmujemy się obróbką i suszeniem warzyw. Nasz zakład mieści się w Łówkowicach w województwie kujawsko-pomorskim. Swoje usługi świadczymy już od 1990 roku.
Produkty i usługi
20 letnie doświadczenie naszego zakładu przyczyniło się do wzrostu zadowolenia Klientów. Jako producent suszonych warzyw odpowiadamy za dystrybucję produktów na polski i zagraniczny rynek. Współpracują z nami amerykańskie firmy prowadzące sprzedaż warzyw. Tak ogromna odpowiedzialność zmusza nas do zachowania najwyższej jakości oferowanych produktów.

Nasze warzywa wytwarzane są wyłącznie naturalnymi metodami. Podczas suszenia i obróbki nie dodajemy żadnych konserwantów, środków chemicznych i barwników. To dzięki tradycji nasze produkty cieszą się zaufaniem sklepowych półek. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowszy sprzęt, aby zapewnić stałą dostępność produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie produkty jak:

- suszona marchew,
- suszone buraki czerwone,
- suszona pietruszka,
- suszony pasternak.

Naszym Klientom proponujemy również zakup nasion. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas osobiście w Łówkowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń