Karo okna Roman Bajdalski

Sprzedaż i montaż stolarki okiennej

87-702 Brzeźno 8 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(54) 282 30 82
Adres korespondencyjny
87-702 Brzeźno 8 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma KARO której właścicielem jest Roman Bajdalski założona została w 1998 roku, a nasza siedziba znajduje się w Brzeźnie w gminie Koneck.
Produkty i usługi
Zajmujemy się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej, instalacją i montażem paneli fotowoltaicznych. Nasza kompleksowa oferta zawiera doradztwo, montaż, sprzedaż i wsparcie serwisowe w przypadku jakichkolwiek problemów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm czy instytucji zaufania publicznego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Drutex, który znany jest na całym świecie z najwyższej jakości okien.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- okna drewniane,
- okna PVC,
- drzwi zewnętrzne,
- drzwi wewnętrzne,
- bramy garażowe,
- parapety wewnętrzne,
- parapety zewnętrzne.

Naszą ofertę uzupełnia szeroki wybór rolet, zarówno tych zewnętrznych i wewnętrznych o różnym stopniu automatyzacji. Proponujemy także żaluzje, plisy i moskitiery.
Oferujemy także: panele fotowoltaiczne składające się z połączonych ze sobą ogniw słonecznych. Podstawowym składnikiem ogniw jest krzem, neutralny dla środowiska i bezpieczny. Panele po montażu są bezobsługowe, generują zyski, objęte są 25 letnią gwarancją. Montując panele fotowoltaiczne posiadasz:
- własną energię elektryczną,
- darmowe i ekologiczne źródło ogrzewania Twojego domu,
- zwiększasz wartość nieruchomości,
- tworzysz ekologiczne środowisko.

Nasza ekipa to profesjonaliści, którzy dokonują dokładnych pomiarów, wykonują wyceny i projekty, a także przeprowadzają montaż.

Zapraszamy do współpracy z firmą Karo Okna z Aleksandrowa Kujawskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń