Grzelińscy Pracownia kamieniarska

Projektowanie, produkcja i montaż kamiennych nagrobków i wykończeń

Usługi kamieniarskie
ul. Konwaliowa 42, 87-700 Rożno-Parcele kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grzelińscy Pracownia kamieniarska

Informacje

Opis działalności firmy Grzelińscy Pracownia kamieniarska w Rożno-Parcele
Pracownia Kamieniarska Grzelińscy kontynuuje działalność zapoczątkowaną w 1896 roku. Zakład znajduje się w Rożnie-Parcelach, w województwie kujawsko-pomorskim. Firma, której właścicielką jest Inez Grzelińska, zajmuje się produkcją elementów wykończeniowych i konstrukcji cmentarnych.
Produkty i usługi
Godne upamiętnienie zmarłej osoby to obowiązek bliskich. Najczęściej jego przejawem jest zamówienie pomnika nagrobnego. Wytwarzaniem nagrobków własnego projektu, a także konstrukcji bazujących na pomysłach zlecających pracę zajmuje się Pracownia Kamieniarska Grzelińscy. Kamieniarze korzystają z naturalnych kamieni, w tym granitu, trawertynu i marmuru oraz sztucznego konglomeratu tworząc nowoczesne i klasyczne pomniki. W zależności od oczekiwań klientów mogą być one bogato rzeźbione, wykończone detalami takimi jak wazony i zawierać informacje o zmarłym przedstawione za pomocą specjalnie przygotowanych liter. Nagrobki, które Pracownia Kamieniarska Grzelińscy wykonuje i montuje to:
-nagrobki pojedyncze,
-dziecięce nagrobki pojedyncze,
-nagrobki podwójne.

Kamieniarze zajmują się również modernizacją już istniejących nagrobków i wykonują różne elementy wykończeniowe. Mogą mieć one zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Zaliczane są do nich schody, posadzki i parapety kamienne.

Zarówno nagrobki, jak i elementy wykończeniowe wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Więcej informacji o Pracowni Kamieniarskiej Grzelińscy znajduje się na stronie internetowej. Umieszczono tam również dodatkowe zdjęcia nagrobków. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Grzelińscy Pracownia kamieniarska z lokalizacji: Rożno-Parcele świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe