Regastro-Grzegorz Głodowski

Obsługa gastronomii i pralni przemysłowych

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
87-300 Bartniki 8 kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Regastro-Grzegorz Głodowski
87-300 Bartniki 8 kujawsko-pomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
604603631
606223653
Regastro-Grzegorz Głodowski

Informacje

Opis działalności firmy Regastro-Grzegorz Głodowski w Bartniki
Nasza firma Regastro działa nieprzerwanie od 2013 roku i zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń dla gastronomii, pralni oraz urządzeń chłodniczych. Nasza siedziba mieści się w Brodnicy, na terenie województwa kujawsko pomorskiego. Jej właścicielem jest Grzegorz Głodowski
Produkty i usługi
Oferujemy usługi w zakresie dystrybucji profesjonalnych urządzeń do gastronomii, pralni przemysłowych. Ponadto zajmujemy się instalacją systemów wentylacyjnych w budynkach użytku przemysłowego. W zakres naszych usług wliczamy także montaż oraz serwis klimatyzacji domowej.

Oferta:
- sprzedaż i serwis urządzeń gastronomicznych,
- sprzedaż i serwis urządzeń pralniczych,
- sprzedaż i serwis zmywarko-wyparzarek,
- projekty instalacji i doradztwo,
- sprzedaż chemii przemysłowej WINTERHALTER,
- produkty i systemy do higieny kuchennej,
- chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja,
- naprawa sprzętu AGD,
- sprzedaż części AGD,
- sprzedaż i serwis urządzeń uzdatniających wodę.

Współpracujemy z hotelami, pensjonatami, restauracjami, barami oraz pozostałymi obiektami turystycznymi i gastronomicznymi. Zajmujemy się zaopatrzeniem we wszelkiego rodzaju urządzenia gastronomiczne oraz pralnicze. Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy działalność firmy o instalację wentylacji oraz klimatyzacji w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Doradzamy i pomagamy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Przez wszystkie lata pracy w branży udało nam się nawiązać kontakty biznesowe z największymi dostawcami w Polsce i za granicą. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Regastro, której siedziba znajduje się w Brodnicy. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Regastro-Grzegorz Głodowski z lokalizacji: Bartniki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Romaa51
Sprzedali mi wszystkie urządzenia gastronomiczne, jakich od dawna poszukiwałem. Zaproponowali naprawdę atrakcyjną cenę oraz wyczerpująco odpowiedzieli na każde z moich pytań. Zdecydowanie polecam firmę Regastro.
N
Nywy
Pralki przemysłowe dostarczone przez firmę Regastro chodzą bez zarzutu. Zdecydowanie polecam.
C
Cegozif
W atrakcyjnej cenie przeprowadzili serwis moich urządzeń gastronomicznych. Tylko dzięki nim przestój mojej restauracji trwał tylko tyle, co naprawa.
L
Lenka3345
Montaż systemu klimatyzacji i wentylacji odbył się zgodnie z terminem. Panowie zaproponowali naprawdę atrakcyjną cenę, dlatego szczerze polecam tę firmę dalej. Naprawdę warto.
F
Fxuxit
Super firma. Komory chłodnicze od nich są mega wydajne i naprawdę proste w obsłudze. Polecam.
X
Xujua
Polecam. Zmywarki przemysłowe od nich działają jak marzenie. Zdecydowanie polecam każdemu właścicielowi punktu gastronomicznego.