rolmax-bud.pl

Hurtownie rolnicze
ul. Świerkowa 2c, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
rolmax-bud.pl

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych, mieszanek paszowych, a także materiałów opałowych. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Jan Sikorski.
Produkty i usługi
W naszym asortymencie znajdą Państwo mieszanki paszowe uzupełniające, dodatki do pasz dla trzody chlewnej, bydła, drobiu, a także produkty specjalistyczne, takie jak śruta sojowa, śruta rzepakowa, otręby żytnie i pszenne. Proponujemy również węgiel w kostce, węgiel workowany, ekogroszek workowany, nawozy sztuczne oraz środki ochrony roślin.

Dodatkowo oferujemy folie pryzmowe, siatki do belowania, worki do sianokiszonek, sznurki do pras, mocznik, saletrę amonową oraz rozpuszczalne nawozy NPK z mikroelementami schelatowanymi.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są materiały budowlane, takie jak grunty, kleje, chemia budowlana, fundamenty, pianki, wełny. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń